Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Combo 2 - šachová zahájení - program ke stažení

Toto je perfektní manuál šachových zahájení. Nabízí teoretický přehled všech šachových zahájení, které jsou ilustrované podle her ​​největších šachistů.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
859,00 Kč

Opening Lab

Je perfektním manuálem pro šachové zahájení. Nabízí teoretický přehled všech šachových zahájení, které jsou nabízeny  z poučných her největších šachistů. Tento kompaktní zahajovací šachový manuál obsahuje podrobnější klasifikaci, díky níž je vhodný pro hráče všech úrovní - pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé hráče. Každá varianta zahájení je dodávána s hodnocením a charakteristiky hlavních tahů. Historie vývoje změny "je popsána, stejně jako jejich aktuální stav. Teoretický materiál pěkně ilustruje klasické hry s podrobnými anotacemi, které dokládají hlavní myšlenky a plány pro každou variantu jak pro bílé tak i pro černé.

K dispozici je také speciální tréninková sekce s více než 350 cvičení různé obtížnosti na více než 40 zahájení.

Systémové požadavky: IBM PC kompatibilní, 64 MB RAM, pevný disk 50 MB volného místa na disku, Windows 7/XP/Vista, CD-ROM. Nepotřebujete žádný další software.

Encyklopedie omylů v zahájení / Encyclopedia of Opening Blunders

Encyklopedie omylů v zahájení - Naučte se hrát šachy a sledujte chyby a pasti v šachovém zahájení, které byly zjištěny v průběhu času. Program určený pro studium hrubých chyb ve více než 40 šachových zahájeních a obsahuje více než 1250 poučných cvičení různé obtížnosti z praktické hry.

Buďte připraveni nastražit past a také se jí vyhnout díky encyklopedii Úvodní hrubých chyb!

Systémové požadavky: IBM PC kompatibilní, 32 MB RAM, pevný disk 50 MB, Windows 95/98/2000/NT/XP/Vista/7, CD-ROM. Nepotřebujete žádný další software.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
423,00 Kč

ŠachMat I - ke stažení

Checkmates I (Download) - Tento kurz obsahuje obrovské množství cvičení a tak je vynikajícím nástrojem pro rychlostní trénink, a to i pro silnější hráče. Tento program zahrnuje 40.000 cvičení ...
508,00 Kč

Simple Defense (Download)

Každý šachista by se měl naučit zákadní obranné dovednosti, ochranu vlastních figur, zachycení útoku ale také správné zahájení útoku na soupeřovy figury.
423,00 Kč