Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Houdini 3 Aquarium (download)

Houdini 3 Aquarium je revoluční analyzační, databázový a šachový publikační nástroj, v kombinaci s nejsilnějším šachovým motorem světa, Houdini 3.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
*
700,00 Kč

Houdini 3 Aquarium

Nemůžete se rozhodnout který produkt si vybrat? Přečtěte si více o rozdílech mezi tituly právě zde: Jaké jsou rozdíly?.
Curious about what's new in Houdini 3 Aquarium and Chess Assistant 13? Read What's New.

Houdini 3 Aquarium je revolučním analytickým nástrojem, databází a šachovým publikačním nástrojem, kombinujícím světový šachový motor, Houdini 3.

Houdini 3 Aquarium nabízí rozšířené analytické funkce, komentáře her, vyhledávání, silnější šachové stromy, možnost hry proti PC, databáze, rozšířené funkce pro publikování a mnoho dalšího.

Houdini 3 Aquarium obsahuje nejlepší šachový motor – Houdini 3 UCI, výkonný vyhledávací systém, a unikátní stromový mód, databázi s  5.68 miliony her  (do  prosince 1, 2012), a bonusový disk Chess Opening Encyclopedia 2012.

Houdini 3 je světovým šachovým motorem, který je schopen podporovat až 6 jader a 4 GB paměti. Můžete propojit Houdini 3 UCI motor do Chess Assistant, Fritz a ChessBase.

Interaktivní hluboká analýza (IDeA) je dnes nejpokročilejší metoda šachové analýzy  available a je výrazně vylepšena právě v Houdini 3 PRO Aquarium. Hlavní ideou je právě hluboká analýza pozice a vrácení co nejvíce informací, aby se uživatel získal detailní pochopení o pozici. To je nezbyná zbraň v rukou hráče, který to se šachem a analýzou myslí vážně!

  • Souběžná analýza pomocí více instancí Houdini. Použijte 2, 4, 10, 20 nebo více než 50 šachových motorů ve stejný čas pro rychlejší získání výsledku!
  • Použijte sílu více počítačů pro analýzu ve stejný čas a shromaždujte je automaticky na jednom počítači!
  • Použití počítače v domácí síti nebo připojené do sítě internet vylepší analytickou sílu!

Infinite Analysis je více flexibilní než dříve. Využijte více motorů ve stejný čas, analyzujte stejnou pozici nebo různé hry.

Hledání Chyb a analýza hry pro analýzu celé partie.

Hra proti počítači. Vyberte si ze tří rozdílných silových handicapů/nevýhod, materiálový handicap nebo časový handicap. Můžete také nastavit úroveň ELO - proti jakému chcete hrát!

Publikujte  vaše hry, analýzy nebo celé šachové knihy! Možnost publikace jako Aquarium iBook, na web/blogu nebo k vytištění.

Compatibilita s hlavními otevřenými knihami a databázovými formáty: CDP (Chess Assistant), DSN (Aquarium), PGN, EPD, CTG (Chessbase) opening books; CBH (Chessbase) databases.

Databáze

Houdini 3 Aquarium obsahuje 2 databáze s 5,68 milionem her (celkem):
- HugeBase databáze (do Prosince 1, 2012) - 5,083,000 her
- Korespondeční databáze - 595,000 her.

Systémové požadavky: PC, 256 MB RAM, 4GB volného místa na disku, Windows 8/7/XP/Vista.

Jazykové verze: Angličtina, Němčina, Španělština, Italština a Francouzština (uvádějte na objednávce).

Bonus disk: Chess Opening Encyclopedia 2012 obsahuje bohatý teoretický materiál na všechna šachová zahájení. Obsahuje více než 8.000 anotací od GM Kalinina a 40 milionu hodnocení od nejsilnějších šachových motorů. Podrobný systém klíčů pro všechna zahájení může být upraven tak aby odpovídal právě vašim potřebám.

AQUARIUM ARTICLES

For detailed coverage of Aquarium's features, check the Aquarium articles quick reference page.

Produktová hesla