Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Jak vyhrát miniatury v šachu (Download)

How to Win Miniatures at Chess (Download) - Dejte mat ve druhém, třetím či čtrvtém tahu... Tento kurz je určen pro klubové hráče a obsahuje více než 5900 cvičení pro mat ve 2 tazích v zahájení a přibližně 700 z nich pro mat ve 3 nebo 4 tazích.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
508,00 Kč

Jak vyhrát miniatury v šachu ke stažení/ How to Win Miniatures at Chess (Download)

  • Hodnocení: 1000–2000 ELO
  • Obtížnost: klubový hráč a středně pokročilí
  • Hesla: Zahájení

Nejlepší cesta ja zlepšit svůj šachový projev je trénovat proti počítači a řešit problémy z praktických her. Naučte se útočit a vyhrát již v šachovém zahájení: Velký počet cvičení vám dá vekou šanci v každém standardním útoku na krále ve zvoleném šachovém zahájení a pomůže vám dojít na vrchol ve vašich budoucích šachových partiích.

Tento kurs je určen pro kubové hráče a obsahuje více než 5900 cvičení na mat ve druhém tahu v zahájení a okolo 700 pro mat ve třetím a čtvrtém tahu. Všechny cvičení jsou převaty z praktických her a jsou uspořádány podle názvu zahájení.

 

     

Získáte dostatek zpětné vazby a možnost sledovat svůj pokrok.

  • Studujte tréninkové materiály a testujte své znalosti
  • Sledujte své hodnocení v průběhu času
  • Udržujte si přehled o pokroku jiných uživatelů. Soupeřte proti přáteům a členům rodiny
  • Hrajte proti šachovým programům

Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 64 Mb RAM, 50 Mb volného místa na disku, Windows 7/XP/Vista. Žádný další software není vyžadován.

Šachový program ke stažení.

Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Kompletní šachový kurs ke stažení

Complete Chess Course (Download) 55 šachových lekcí pro začátečníky a klubové hráče
423,00 Kč

ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
423,00 Kč

ŠachMat I - ke stažení

Checkmates I (Download) - Tento kurz obsahuje obrovské množství cvičení a tak je vynikajícím nástrojem pro rychlostní trénink, a to i pro silnější hráče. Tento program zahrnuje 40.000 cvičení ...
508,00 Kč