Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Šachová taktika

Zobrazit jako
Třídit podle
Zobrazit na stránku

The Reti, a flexible attacking opening (download)

Nimzo-Indian, Gruenfeld a Královská indická obrana jsou tři neuvěřitelně nepříjemné obrany se kterými se můžete setkat. Tento supermoderní "Program" přináší nové nápady, ...
770,00 Kč

The Sicilian Dragon Vol. 1: Main Line with 9.Bc4 (download)

Drak je jedním z nejodvážnějších zahájení , což vede k fascinujícím pozicím oproti rošádě a silným vzájemným útokům. Tento "program poskytuje kompletní a aktuální repertoár pomáhající černému bodovat s Drakem. Odvážné výměnné oběti jsou smíchány s hloubkovou analýzou k černého nejspolehlivější obraně, které by zajistily černému více možností ke hře.
810,00 Kč

The Sicilian Dragon Vol. 2: All Lines except 9.Bc4 (download)

Drak je jedním z nejodvážnějších zahájení, což vede k fascinujícím pozicím oproti rošádě a silným vzájemným útokům. Tento "program" poskytuje kompletní a aktuální repertoár, pomáhající černému bodovat s Drakem. Odvážné výměnné oběti jsou smíchány s hloubkovou analýzou s černého nejspolehlivější obranou, které by zajistily černému četné možnosti ke hře.
810,00 Kč

The Sicilian Tajmanov-Scheveningen (download)

Sicilská je známá po celá desetiletí jako nejspolehlivější cesta pro černého jak získat sice nevyváženou, ale dobrou pozici. Mezi nejoblíbenější Sicilské jsou určitě dvě které vystupují do popředí: Najdorf a Paulsen.
810,00 Kč

The Sniper (download)

The Sniper – officially created in 2010 - has now been tested with success against top grandmasters and computer programs and still manages to ensure new and creative opening situations full of imbalance - and hence winning prospects for Black. DVD author Charlie Storey has used the Sniper, in conjunction with deep computer analysis, to help gain 145 UK Open victories and has seen his students employ it successfully in European Youth Championships.
780,00 Kč

The solid Slav Defence (download)

Tento šachový program Slovanská obrany je kompletním zahajovacím repertoárem pro černého po 1.d4 d5 2.c4 C6. GM Nick Pert hraje Slovanskou obranu více než 10 let a poskytuje všechny své nejnovější a nejmodernější analýzy napěchované do jednoho "Šachového Programu".
810,00 Kč

The Triangle Setup - A complete defense against 1.d4 (download)

Semi-Slav Defence (1.d4 d5 následuje ... e7, e6 a ... c7-c6) je jedním z nejpopulárnějších zahájení pro černého. Černý může sledovat dva zcela odlišné koncepty. Jeden obsahuje brzké ... Ng8-F6 a vede k řadě populárních a hluboce analyzovaných systémů: Meran, Anti-Meran, Botvinnik, Moskva, Anti-Moskva, Vestfal.,Druhý, ve kterém se v rané fázi černý vyhýbá
810,00 Kč

Winning against King's Indian - With the main line (download)

In the classical system of the King’s Indian White develops naturally and refrains from chasing ghosts looking for a refutation of Black’s set-up. White instead relies on the fact that natural play should yield him a small but lasting advantage.
810,00 Kč

Winning against the Grünfeld (download)

Grünfeld je velmi dynamické zahájení, ve které se černého pozice často zdá, že drží pohromadě jako na jediném vlásku; a přesto, tato zjevná nejistá rovnováha se zdá být zcela životaschopná - až na nejvyšší úrovni. Když stojí Grünfeld s bílými, má často frustrující pocit, že černý je vždy schopen proklouznout - snaha vyhrát, je jako snažení se chytit rybu s holýma rukama. Ještě více znepokojující je skutečnost, že čím déle budete analyzovat, tím více máte pocit, že je nutná remíza.
810,00 Kč

CT-ART 6.0 (download)

CT-ART 6.0 COLLECTION of 5 Complete Chess Tactics Programs Largest Tactics combo available with over 10,000 exercises for all chess players, from beginners to masters. CT-ART is considered the best and most effective chess tactics course by many experts, including the 12th Women's World Champion and Grandmaster Alexandra Kosteniuk. This new version includes 5 courses for players of all levels, all packed in the new and updated Peshka 2.0 interface for Windows PC's.
919,00 Kč