Dinosaur Chess

Dinosaur Chess

Dinosaur Chess je zábavný způsob, jak se naučit šachy a to pro absolutní začátečníky. Předpokládá se, absolutně nulová znalost hry a hodí se dokonale pro rodiče, kteří chtějí naučit své dítě jak hrát šachy.

Dinosaurus Logo

 

Jeho hlavní výhodou je, že ze samotného učení šachu dělá vlastní hru, což je opravdu zábavné a inspirující.

Dinosaurus Chess

Jak název naznačuje, hra se odehrává v době dinosaurů. Každý hráč začíná jako velmi malý dinosaurus, ať už muž nebo žena, z čerstvého vejce. Ale být velmi malý dinosaurus v džungli plné velkých dinosaurů má v někdy velkou nevýhodu, takže úkolem je růst tak rychle, jak je to jen možné. V této hře je jen jeden způsob, jak se stát větší a silnější: naučit se něco nového o šachu.

Dinosoaurus Start

Profesor MacDinosaur . Naštěstí pro malé, ale šikovné dinosaury je tu pomoc od profesora MacDinosaura a to na každém kroku. Provede Vás základy šachu a pomůže vám růst ryhcleji a stát se tak silnější, dokud nebudete moci úspěšně převzít staršného Tyrannosaurusa Rexe, ale jak sám profesor říká: není to jen o tom být stále větší a silnější - je to také o tom být stále chytřejší! 

Profesor

 

Dinosaur Chess nabízí čtyři základní režimy :

 

  • Učení - zde navštěvovujete kurzy profesora MacDinosaura. Ten nabízí jedenáct různých interaktivních lekcí. První z nich vás učí o šachovnici a čtvercích, a neskončí dokud neznáte všechny tahy všech figur.
  • Zahrajte si - Zahrajte si šachy proti dinosauru. Úroveň hry je záměrně natolik slabá, aby nedošlo k odrazení začátečníka. K dispozici je šest dinosaurů s různou znalostí hry.
  • Dino Souboj - Už jste díky šachovým lekcím opravdu větší, silnější a chytřejší? To je jen část programu, která je přísně nešachová, ale je přesto důležitou součástí dinosauřím tréninku, abyste měli zájem se dozvědět více.
  • Vývoj - Udržuje si přehled o vašem pokroku. Jednou z pěkných vlastností dinosařích šachů je, že můžete sledovat několik různých hráčů. Takže pokud chcete použít program k výuce více než jednoho dítěte, tak ty mohou být registrovány samostatně a program bude sledovat jejich pokrok.

Dinosaurus

Dinosaur Chess dělá z šachů zábavu.
V díky tomuto programu je více pravděpodobné, že Vaše dítě bude chtít pokračovat v hraní, učení se tím se zlepšovat!

Šachy jsou zábava