ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€17,77

ŠachMat II ke stažení / Checkmates II (Download)

Tento šachový kurs obsahuje 77,000 cvičení jak dát mat převzatých z praktických her kdy je mnoho figur na šachovnici. Navazuje na vynikající produkt Checkmates I. Velké množství příkadů dělá a to i pro silné hráče. Program je určen pro hráče s USCF hodnocením od 500 nebo vyšším. Pokud byste studovali byť i jen 10% těchto cvičení, naučíte se velké množství matových vzorců a kombinací a pravděpodobně tak již nepřehlédnete dát mat!

Získáte zpětnou vazbu a možnost sledovat váš pokrok.
  • Studujte šachové tréninkové materiály a testujte své znalosti
  • Sledujte váš vývoj v průběhu času
  • Sledujte vývoj ostatních hráčů. Hrajte šachy proti přátelům a členům rodiny
  • Hrajte šachy proti šachovému programu

Jazykové verze: Angličtina, Němčina a Španělština.
Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 64 Mb RAM, 50 Mb volného místa na disku, Windows 10/8/7/XP/Vista, CD-ROM drive. Žádný další software není vyžadován.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Základní šachové kombinace ke stažení

Elementary Combinations (Download) - Tento šachový kurz - základní kombinace - zahrnuje více než 5000 cvičení pro šachové začátečníky a různé taktické metody.
€17,77

Kompletní šachový kurs ke stažení

Complete Chess Course (Download) 55 šachových lekcí pro začátečníky a klubové hráče
€17,77

ŠachMat I - ke stažení

Checkmates I (Download) - Tento kurz obsahuje obrovské množství cvičení a tak je vynikajícím nástrojem pro rychlostní trénink, a to i pro silnější hráče. Tento program zahrnuje 40.000 cvičení ...
€21,34