Chess Openings Encyclopedia 2019 (Download)

Excelentní program pro výuku šachových zahájení Chess Openings Encyclopedia 2019 Download...
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
*
€31,08

Tento vynikající šachový program pro výuku šachového zahájení obsahuje teoretický materiál pro každé zahájení, uživatelsky přívětivá a detailní klasifikace variant, ryhclé hledání možností a možnosti analýzy her a pozic.

Můžete studovat zahájení buď: prozkoumáváním encyklopedie přes tabulky pro vybrané šachové zahájení či variantu, nebo pohybem přes šachové stromy s odborným vyhodnocením aktuální pozice.

Zahajovací materiál je založen na

  • 500 000 expertní hodnocení, ověřeno a opraveno šachovým programem Rybka
     
  • 8 000 annotace klíčových tahů
     
  • 40 million hodnocení programů-šachových motorů Houdini a Rybka
     
  • Databáze 7,077,000 šachový her k 1.12.2018.

Šachová encyklopedie zahájení obsahuje bohatý teoretický materiál zahájení. Obsahuje více než 8000 anotací od GM Kalinina a 40 milionu hondocení šachových motorů. detailní systém klíčů pro každé zahájení může být editován na základě vašcih požadavků.

Zahajovací tabulky - jsou revolučním způsobem vytváření, údržby a studia zahajovacího repertoaru. Založte své studium na zahajovací encyklopedii, přizpůsobte ji svým vlastním pohybům a hodnocením, vylepšete své oblíbené variace nebo si dokonce vytvořte svůj vlastní repertoar. Práce na repertoaru se tak nakonec stane příjemným a kreativním úkolem, a tak by to mělo být.

Zahajovací test mód - umožnuje otestovat znalosti a dovednosti v zahájení.  
 

Šachový program Houdini 2 je integrovaný do Encyclopedie s možností snadného připojení k  Houdini 6, Stockfish 10 nebo jiného  UCI či Winboard motoru.. Je podporován výkonný systém vyhledávání podle jména hráče, pozice, motivu a materialové korelace.

jazykové verze: English, German, Spanish, French, Italian, Russian

Systemové požadavky: PC, 128 MB RAM, 2.5GB volného místa na disku, Windows 10/8/7/XP/Vista.

Systém Windows XP
Systém Windows Vista
Systém Win 7 a vyšší