Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Chess Tactics in Benko (Volga) Gambit (ke stažení)

Tento kurz je zaměřen na klubové a středně pokročilé hráče a představuje teorii a hru v šachové variantě Benko (Volha) Gambit.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
*
429,00 Kč

Tento kurz je zaměřen na klubové a středně pokročilé hráče a představuje teorii a hru v šachové variantě Benko (Volha) Gambit.

Kurz představuje hlubokou teorii a praxi v aktuálních variantách. Více než 170 nových cvičení poskytuje skvělou příležitost k posílení vašich znalostí.

Původní název zahájení byl Volga Gambit, pojmenovaná po Volze kvůli článku o 3 ... b5 !?  od B. Argunowa napsán v Kuibyshevě (od roku 1991  Samara), v Rusku, který byl zveřejněn v roce 1946 ve druhém vydání časopisu Schachmaty v SSSR. Termín je ještě široce používán zejména v ruské literatuře. Koncem let 1960, bylo toto zahájení také podporováno Pal Benkem, maďarsko-americkým velmistrem, který poskytl mnoho nových návrhů a publikoval svou knihu Benko Gambit v roce 1974. Název Benko Gambit se ujal a používá se zejména v anglicky mluvících zemích.

Samozřejmě, v té či oné době, bylo toto zahájení používáno mnoha slavnými šachisty, včetně bývalých mistrů světa Viswanathan Anand, Garry Kasparov, Veselin Topalov a Michail Tal, a velmistři Vasilij Ivančuk, Michael Adams, Alexej Širov, Boris Gelfand, a Evgeny Bareev.

Languages: angličtina Systémové požadavky: IBM kompatibilní s PC, 64 MB RAM, pevný disk 50 MB volného místa na disku, Windows 10/8/7 / XP / Vista, CD-ROM. 

Benko Gambit   Benko Gambit

 

Volga Gambit

 

Produktová hesla