Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Šachová taktika v Královské Indické Obraně (download)

Chess Tactics in Kings Indian Defense (download) - Tento kurz je zaměřen na klubové a středně pokročilé hráče a představuje teorii a nástrahy pro variantu Kings Indian Defence od 1 tahů. d4 Jf6 2.. c4 g6 3.. NC3 Sg7.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
*
629,00 Kč

Šachová taktika v Královské Indické (download) / Chess Tactics in Kings Indian Defense (download)

Tento šachový kurs je určen klubovým a středně pokročilým hráčům a představuje teorii a problematiku v nejhranějších variantách Královské indické obraně po tazích 1. d4 Nf6 2. c4 g6 3. Nc3 Bg7.

Tento kurs představuje hlubokou teorii a praktickou část v nejaktuálnějších variantách, přináší 184 příkladů a 437 nových cvičení k řešení. Kurs mohou využít šachisté zabývající se Královskou Indickou Obranou a to jak za bílé, tak i za černé. Integrovaný šachový program vám umožní posílit vaše schopnosti, tím že hraje z různých pozic vyskytujích se v praktické hře.

Jazyky: Angličtina, Ruština

Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 64 Mb RAM, Hard Disk 50 Mb volného místa na disku, Windows 10/8/7/XP/Vista, CD-ROM mechanika (CD varianta). Žádný další software není vyžadován.

Produktová hesla