Combo 4 - šachová strategie - program ke stažení

Tento kurz je zaměřen na výuku strategických metod. Zahrnuje více než 450 her / přednášek, z nichž každá ilustruje typické plány a metody v následujících důležitých strategických témat.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€36,08

Šachová strategie 3.0 / Chess Strategy 3.0

Tento kurz je zaměřen na výuku strategických metod a komplikací skrz teoretickou část, která zahrnuje více než 450 her / lekcí, z nichž každá ilustruje typické plány a metody v důležitých strategických tématech.

Speciální tréninková sekce obsahuje více než 1100 cvičení pro uživatele, vyvracuje nesprávné pohyby, dává četné rady, které vám pomohou najít správnou odpověď.

Šachová strategie 3.0 obsahuje také bonus Typická pěšcová struktura/Typical Pawn Structures . Tento šachový kurz představuje 200 naučných pozic se 4 tématy, jako jsou Karlsbad, Hedgehog, atd.

Systémové požadavky: IBM PC kompatibilní, 256 MB RAM, pevný disk 100 MB, Windows 2000/XP/Vista/7, CD-ROM. Žádný další software není vyžadován.

Jazyky: angličtina, francouzština, němčina, italština. (uveďte do poznámky k objednávce)

Šachový průvodce pro klubové hráče / Chess Guide for Club Players

Jedná se o kurz pro klubové hráče na základě učebnice význačného ruského šachového trenéra Victora Golenishcheva. Zdrojový materiál je doplněn o příklady z her vedoucích šachistů z nejnovějších hlavních soutěží a je organizován v šachových lekcích. Kurz je rozložen na 1 rok a obsahuje 75 lekcí, včetně teoretického materiálu a praktických cvičení. Teoretická část zahrnuje více než 400 herních příkladů. Praktická část obsahuje více než 200 cvičení různé obtížnosti.

Kurz obsahuje:

Studium teoretického materiálu a otestování vašich znalostí
Sledování změn ve vašem vývoji
Přehled o vašem postupu
Při hře proti počítači lze nastavit počáteční pozci
Tisk příkladů


Jazyk: anglicky. (uveďte do poznámky k objednávce)

Systémové požadavky: IBM PC kompatibilní, 256 MB RAM, pevný disk 100 MB, Windows XP/Vista/7.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Kompletní šachový kurs ke stažení

Complete Chess Course (Download) 55 šachových lekcí pro začátečníky a klubové hráče
€17,77

ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
€17,77

ŠachMat I - ke stažení

Checkmates I (Download) - Tento kurz obsahuje obrovské množství cvičení a tak je vynikajícím nástrojem pro rychlostní trénink, a to i pro silnější hráče. Tento program zahrnuje 40.000 cvičení ...
€21,34