Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

CT-ART 5.0 (Download)

CT-ART je světově nejuznávanější a velmi efektivní kurs šachové taktiky. Nový CT-ART 5.0 kombinuje tři úrovně šachové taktiky ve třech kurzech:
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
*
653,00 Kč

CT-ART je světově nejuznávanější a velmi efektivní kurs šachové taktiky. Nový CT-ART 5.0 kombinuje tři úrovně šachové taktiky ve třech kurzech:

CT-ART pro začátečníky je, jak již název napovídá, nejlepší výcvikový kurz pro začátečníky. Obsahuje 150 příkladů výuky a představuje typické šachové kombinace a 1500 nových cvičeních k rozvíjení herních dovedností a posílení získaných znalostí. Cviky jsou rozděleny podle více než 30 taktických metod a motivů.
Jazyky: angličtina.

CT-ART. Matové kombinace je vynikající kurz pro klubové hráče. Připravil slavný trenér Victor Khenkin, obsahuje 1200 poučných příkladů na 14 témat, z nichž každé z nich ilustruje specifika použití některých figur v matových kombinací a 700 cvičení pro vaše řešení. Cvičení zahrnuje vyvrácení špatných tahů a další rady.
Jazyk: angličtina.

CT-ART 4.0. Tento vynikající kurz taktiky byl zvolen více než jednou šachovými odborníky jako nejlepší vzdělávací program šachové taktiky. CT-ART je nepostradatelný tréninkový nástroj pro středně pokročilé hráče. Kurz obsahuje 2200 základních a 1800 pomocných cvičení.
Jazyky: angličtina.

Systémové požadavky: Windows XP/Vista/7/8/10, Pentium 1000 MHz CPU, 512 MB RAM, 100 MB místa na pevném disku, CD-ROM.

 

         

 

 

       

Produktová hesla