CT-ART. Matové kombinace ke stažení

CT-ART. Mating Combinations (download) - kurz se skládá ze zcela nového materiálu, pomocí nové technologie iBook a zaměřuje se na matové kombinace(1200 příkladů a 700 cvičení k vyřešení).
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
423,00 Kč

CT-ART. Matové kombinace - program je unikátní ze dvou důvodů:

  1. Vysoká kvalita zcela nového teoretického materiálu
  2. Nová technologie studijního materiálu: iBook, který používá hypertextové odkazy a další okna pro pohodlné použití na studium materiálu.

Nejzajímavější pozice si můžete prohlédnout na další desce a hrát proti vestavěnému šachovému programu. Kurz je připraven slavným trenérem Victorem Khenkinem a zahrnuje 1200 poučných příkladů ve 14 tématech, z nichž každé z nich ukazuje zvláštnosti používání některých figur pro matové kombinace a 700 cvičení pro vaše řešení. Při řešení, jsou zobrazeny argumenty o špatných pohybech, jakož i další rady, které vám mají pomoci.

ct-art-mating_1.jpg               ct-art-mating_2.jpg

 

Zlepšete svou hru studiem, cvičením a řešením pečlivě vybraných úloh v CT-ART. Matové kombinace. Jeho snadným užíváním se můžete zaměřit na to, co je nejdůležitější: na zlepšení.

Získáte zpětnou vazbu a příležitost sledovat svůj pokrok.

  • Studujte tréninkové materiály a testujte své znalosti
  • Kontrolujte vaše historické hodnocení
  • Udržujte si přehled o pokroku jiných uživatelů s ratingem a statistiky. Soutěžte proti svým přátelům a členům rodiny
  • Získávejte praktické zkušenosti hrou proti šachovému programu

Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 64 Mb RAM, Hard Disk 50 Mb of free disk space, Windows 10/8/7/XP/Vista. Žádný další program není vyžadován.