Dangerous Weapons: The Benoni and Benko

V této knize se sešli čtyři renomovaní odborníci na zahájení, aby se společně revolučně podívali na Benoniho, Benka a všechny jejich přidružené varianty. Místo toho, aby se vydali po dobře prošlapaných a analyzovaných cestách, soustředí se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se poběží schovat!
dodací lhůta : Cca 20 dní - Objednáme u výrobce
Výrobce: Everyman
*
€18,86
Dostupnost: není skladem

Dangerous Weapons: The Benoni and Benko

Už vás nebaví hrát stále stejné úvodní hry? Možná je čas na změnu, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Zde je odpověď: zvolte Dangerous Weapons a ohromte své soupeře novými a vzrušujícími nápady na zahájení!

V této knize se sešli čtyři renomovaní odborníci na zahájení, aby se společně revolučně podívali na Benoniho, Benka a všechny jejich přidružené varianty. Místo toho, aby se vydali po dobře prošlapaných a analyzovaných cestách, soustředí se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou utíkat schovat!

Nebezpečné zbraně je řada knih o zahájeních, které čtenáři poskytnou množství nekompromisních nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení. Mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně záludné nebo byly nespravedlivě zavrženy; zaručeně vyvedou z rovnováhy i vašeho nejzkušenějšího soupeře.

 

 ukázka ke ve formátu pdf

Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Počet stran 192
Datum vydání 2008
Autor Richard Palliser
Autor John Emms
Autor Chris Ward

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

The King's Indian Attack: Move by Move

The King's Indian Attack is a very popular system of development for White, which can be used against many defences. It's easy to learn and play, and is based on understanding ideas rather than move memorization. The King's Indian Attack usually involves a deliberate and sustained attack on the black king, which often proves to be highly effective and difficult to defend against.
€20,03

Fighting Chess: Move by Move

What separates the best chess players from the rest? What gives them the edge over their rivals? Chess legend Vladimir Kramnik believes it's their fighting skills and the ability to continuously find ways to keep a game alive. Colin Crouch agrees, and is fascinated that the world's strongest players seem almost unbeatable, even when games appear sharp and double-edged.
€19,66

The English: Move by Move

The English Opening is a popular choice, from club level all the way through to world champions. Its flexibility allows players to choose from a number of different set-ups - positional or aggressive, classical or hypermodern. It also appeals to those who prefer learning opening ideas to memorizing reams of theory. In this book, Steve Giddins invites you to join him in studying the English and its many variations. He examines instructive games, covers the most important lines and provides answers to all the key questions.
€20,41