Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Fritz and Chesster - Part 1 Version 3 (download)

Learn to think strategically, try out tricky mental exercises and master fun and exciting challenges – all with a generous helping of chess knowledge. These things and more await you on this unusual chess adventure that has already received great international acclaim. Start playing version 3.0 of Fritz & Chesster Volume 1 straight away and on any computer, laptop, tablet or iPad with Internet access and join Prince Fritz and his cousin Bianca on their journey through the rules of chess and many tactical motifs.
Dostupnost: Vyprodáno
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
790,00 Kč

Naučte se myslet strategicky, vyzkoušet složitá mentální cvičení a zvládnout zábavné a vzrušující výzvy - to vše s velkorysou pomocí šachových znalostí. Tyto věci a další vás čekají na toto neobvyklé šachové dobrodružství, které již získalo velkou mezinárodní uznání. 
Začněte hrát verzi 3.0 Fritz & Chesster Volume 1 okamžitě a na jakémkoli počítači, notebooku, tabletu nebo iPadu s přístupem na internet a připojte se k Prince Fritzovi a jeho bratranci Biance na jejich cestě podle pravidel šachu a mnoha taktických motivů.

Kdysi dávno byla malá země, velmi, velmi malá země. A této velmi malé zemi vládl velmi moudrý král. Ve skutečnosti byl nejmoudřejším králem, jaký kdy byl. A on byl nazýván "King White"

Toto je začátek velmi zajímavého nového produktu od ChessBase:  Fritz & Chesster . Je to pravděpodobně také nejdůležitější část softwaru vytvořeného společností z velmi jednoduchého důvodu.

Stejně jako žádný z ostatních produktů, Fritz, Junior, Shredder nebo dokonce ChessBase samotný,  Fritz a Chesster  je ten, který dokáže  do hry najmout nové hráče.

Předpovídáme, že desítky tisíc dětí začnou hrát šachy, protože měly přístup k tomuto programu.

Chesster

Fritz a Chesster  neučí šachy obvyklým způsobem. Nezakládá desku a nevysvětluje, jak se jednotlivé kusy pohybují. Místo toho se zaměřuje na děti, které dříve v životě nehrály šachy, a učí je základním pravidlům v prostředí Sesame Street, jako je prostředí. Existují karikatury a příběhy pro děti, které mají následovat, a pak jsou pro ně úkoly, které budou interaktivně řešit.

 

Oh ye, oh ye, oh ye!
Dobře poslouchejte všechny mladé hrdiny
Koho šachová hra nutí:
Aspirující mistři hry
Pojďte sem a zadejte své jméno
Pak prosím, klikněte na pečeť
Svět šachů čeká na vaše nadšení.

 

Chesster

 

Každý kus a každé pravidlo je vysvětleno v podřízené hře, kterou můžete hrát proti počítači. Mnoho z nich je daleko od skutečné šachové hry, ale zároveň dává dětem úplný přehled o někdy skličujících pravidlech hry.

Vezměte například první sled. Mladý princ Fritz se musí na chvilku postavit svému otci Kingu Whiteovi. Společně se svým bratrancem se Bianca Fritz vydá na cestu přes své království.

Chesster

Na jejich cestě se k nim přidá Kalaidoscope, veselý instruktor, který jim všem řekne o království. V každé scéně mohou děti kliknout na různé prvky, jako jsou past na myši na obrázku výše, dělají se zábavné věci. Povzbuzuje mladé uživatele k prozkoumávání krajiny.

Chesster

Na své cestě kolem království se tři setkají se skličujícím králem Blackem, který je vyzve k šachové hře. Fritz ale neví, jak hrát. Naštěstí je schopen se naučit hru po zbytek své cesty.

Chesster

První lekce přichází, když vidí dva zápasníky sumo bojující v ringu. Zápasníci jsou příliš tlustí na to, aby se k sobě přiblížili přímo, takže zůstávají vždy alespoň jeden čtverec od sebe. Pohybují se po desce a navzájem se blokují.

Chesster

Pokud to udělají správně, mohou Fritz a Bianca vytlačit svého soupeře z hrací plochy. Poté se pokusí obsadit židle před svým soupeřem, a zatímco se to snaží, program vysvětluje, jak mohou využít "opozici" k převelení soupeře. Na konci této lekce se děti naučily vše, co potřebují vědět o pohybu krále, včetně pojmu opozice.

Chesster

Učení pohybů ve věži je stejně zábavné. Ve hře typu pacman se děti učí pohybovat věží a vyhýbat se zajetí nepřátelskými pavouky. K dispozici jsou zvukové efekty a seznamy s vysokým skóre, které si udržují pozornost

Chesster

Pohyb střelce je učen odrazem míče z obdélníkového pádla, aby zničil záchodové mísy (druh věcí, které malé děti považují za veselé). Protože se míč pohybuje diagonálně, učí se ovládat střelce. Vezměte na vědomí, že tyto hry mohou také způsobit nějaké problémy. Rodiče je velmi často začínají hrát a soutěžit se svými potomky. Mohou vzniknout ošklivé scény, když se ukáže, jako obvykle, že děti jsou lepší.

Samostatný učitel šachů

Princip  Fritz & Chesster  spočívá v tom, že můžete vložit CD do počítačové jednotky, spustit program a v případě potřeby s ním nechat dítě na pokoji. Po několika týdnech k vám dítě přijde a řekne: „Můžeme hrát šachovou hru?“ Naučí se to všechno pravidlo - mluvíme o pohybech pěšců, pravidlech rolování, propagaci, kamarádovi, patu, všechno - a dokonce pochopíme něco o strategii a taktice.

Přirozeně nepotřebujete ani byste neměli své dítě nechat s programem. Ve skutečnosti jsme zjistili, že  hru často vyzvedávají často děti a jejich matky . Otcové obvykle přicházejí na podhry, bojují, aby udrželi náskok před dětmi.

 

Tento případ zahrnuje:

  • Aktivační kód pro mobilní verzi
  •  CD-ROM (PC)

 

Mobilní verze:

  • Hra založená na prohlížeči
  • Vyžaduje se přístup k internetu!

 

Požadavky na systém

Aktualizovaný internetový prohlížeč: Google Chrome / Mozilla Firefox / Internet Explorer 10 nebo Safari. Pro Windows, OS, Linux, Android a iOS CD-ROM Multimedia PC, min. Procesor Intel® Pentium 4, 512 MB RAM, zvuková karta, jednotka CD-ROM, grafická karta, Windows® XP / Vista / 7/8

 

Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Fritz and Chesster - Part 3 Chess for winners on DVD

This unforgettable chess adventure is designed to advance young chess player’s skills, move by move. Discover mini-games, brain-twisters and more at every attraction. Pick up chess tips and skills as you ride in bumper cars and the Ferris wheel. Polish up your chess strategy and tactics, opening, middle game and endgame and use what you’ve learned to win. You’ll have lots of fun while you learn more about the serious business of playing – and winning – chess!
790,00 Kč