Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Houdini 5 Standard (download)

Houdini 5 přináší omlazený a posílený šachový motor, zlepšení o neuvěřitelných 200 ELO bodů než Houdini 4! To představuje prakticky nepředstavitelný skok v herní síle podle současných měřítek. Programátor Robert Houdart byl schopný dosáhnout úspěchu zavedením řady nových technik a myšlenek.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
2 170,00 Kč

Houdini 5 Standard

 
Houdini 5 přináší omlazený a posílený šachový motor, zlepšení o neuvěřitelných 200 ELO bodů než Houdini 4! To představuje prakticky nepředstavitelný skok v herní síle podle současných měřítek. Programátor Robert Houdart byl schopný dosáhnout úspěchu zavedením řady nových technik a myšlenek.


Rozhodujícím faktorem je zde kompletně přepracována vyhodnocovací funkce, která byla vrácena aby byla zvětšena bezpečnost krále. Houdiniho jedinečný herní styl je výsledkem kombinace mazaných agresivních hracích nápadů a zdravého pozičního a strategické porozumění. Co dělá hraní a analyzování s Houdini 5 obzvláště vzrušující je naprosto nepřeberné množství nápadů se kterými přichází- program vykazuje všechny znaky nespoutané kreativity. Tam, kde ostatní motory nenachází žádný způsob, jak učinit pokrok, nebo směřovat k remíze, právě zde nezřídka Houdini ukazuje skryté a překvapivých zdroje!

Na rozdíl od předchůdce, Houdini 5 je více selektivní při nastalých kandidátských tazích, což umožní dosáhnout vyšších hloubek vyhledávání. Tato úprava se vyplácí ve všech fázích hry, ale zejména tehdy, když jde o koncovku. Pro dokonalé herní koncovku, Houdini 5 lze použít syzygy-tablebases * (k dispozici na 4 DVD jako "Endgame Turbo 4") propojená s Nalimov tablebases, a proto je vždy schopen najít nejrychlejší cestu k matu. * Houdini 5 také dále používá "líná SMP" algoritmus, což znamená, že je schopen dosáhnout lepších výsledků na víceprocesorových systémech než kdykoliv předtím.

Nový motor dokáže využít výpočetní výkon až 128 jader současně.

Předběžná verze Houdini 5 vyhrála přesvědčivě před všemi ostatními špičkovými programy v nedávné "TCEC Sezóně 9 Rapid" turnaje, s bodovým hodnocením 56 bodů z 62 her (50 výher a 12 remis). Finální verze Houdini 5 předčí i tento výkon o dalších 30 Elo bodů, což je v současné době nejsilnější program na celém světě.

obsahuje:
Houdini 5 Engine (Víceprocesorový motor s podporou až 6 jader a 4 GB paměti RAM).
Nejnovější Rozhraní programu 15 Fritz
Premium členství playchess.com a Premium pro váš účet ChessBase (6 měsíců)
Online přístup k největší světové databázi pro analýzu "Let’s Check", s více než 200 milionů hluboce analyzovaných pozic (6 měsíců)

Požadavky na systém:

Minimum: Pentium III 1 GHz, 2 GB RAM, Windows 7/8, DirectX9, grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM, Windows Media Player 9 a přístupem na internet.

Doporučená: PC Intel i5 (QuadCore), 8 GB RAM, Windows 10 nebo 8.1, DirectX10, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, 100% DirectX10- kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM a přístup na internet

Systémové požadavky na ChessBase účet: přístup k internetu a aktuální prohlížeč, např Chrome, Safari.
Pro Windows, OS X, iOS, Android, Linux.

 

Produktová hesla