Houdini Opening Book (download)

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Houdini Opening Book poskytuje nejnovější šachovou teorii schválenou v milionech pokročilých šachových her a utkáních špičkových hráčů. Obsahuje více než 65.000.000 pozic.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
762,00 Kč

Houdini Opening Book poskytuje nejnovější šachovou teorii prověřenou v milionech pokročilých šachových partíí a utkání skutečných hráčů. Obsahuje 65 milionu pozic.

Houdini Opening Book byla speciálněvyvinuta pro Houdini, avšak může být použita i v jiných šachových motorech v Aquarium rozhraní,  ale také i v jiných rozhraních (jako např. Fritz) s Aquarium Book Adapter přidaný disk.

Houdini Opening Book je důsledně prověřena a je to moderní kolekce moderních šachových zahájení. Může být použita jako knihovna zahájeníc v zápasech s šachovým motorem, jako průvodce šachovým zahájení v korespondečním šachu, a také jako zdroj pro studium hlavních šachový zahájeníc a přípravu hráčů jakékoliv úrovně k turnajům.

Knihovna zahájení je založena na pečlivém výběru teroie nejdůležitějších her mezi skutečnými šachisty a šachovými programy. Všechny varianty jsou pečivě hodnoceny a pohyby jsou klasifikovány a barevně značeny: zelená barva (doporučené tahy), červená (nedoporučené tahy), modrá (doporučené tahy z turnajů šachistů avšak ne z počítačových turnajů) a černá (neutrální tahy). Pokud chcete vybudovat pevný šachový repertoár zahájeních, je tato knihovna šachových zahájení právě pro Vás!

Jako speciální bonus od ChessOK, obsahuje knihovna šachové stromy (poziční databáze) obsahující počítačové hodnocení pohybů v knihovně a statistiku zobrazující jejich popularitu v hrách šachistů a v koresponečním šachu. Stromy rovněž zobrazují změny v popularitě zahájení za poslední rok.

Knihovna zahájení je speciálně zobrazována pro pokročilé použití v navigaci ve více sloupcových stromech zobrazených v Aquarium GUI.

Autorem knihovny zahájení je Roger E. Zibell.

Systémové požadavky: Windows 7/XP/Vista, 256 Mb RAM, 4Gb HDD volného místa, Aquarium nebo jiný herní rozhraní.

Jako další funkce je, Aquarium 2011 build 490 patch zlepšující funkčnost zahajovací knihovny.

Pro více detailních instrukcí čtěte tuto stránku.

Technické informace a instalační průvodce:

Baíček obsahuje knihovnu šachových zahájení, která může být použita v Houdini Aquarium, Rybka Aquarium 4 a Aquarium 2011.

Knihovnu zahájení - hlavní linie pro Houdini, avšak použitelných i v jinýh šachových motorech.

Pro instalaci knihovny, spusťte 'Houdini_2_Books.exe'. Poskytněte cestu ke instalované složce Aquarium. Instalační program zkopíruje potřebné soubory do správných složek Aquarium.

Balíček obsahuje 3 knihy:
1) H2 extended je hlavní knihou pro širokou škálu her. Doporučeno pro užití v turnajích.
2) H2 lite je zhuštěnou verzí. Tato kniha může být použita jestliže si přejete snížit množství tahů a necháte motor přemýšlet ve hře dříve. H2 lite je doporučeno pro delší časové kontroly.
3) H2 Wide je knihou více variant. Její havní užití je v případech zjištění, že Vaši soupeři již znají hlavní linie z  H2 extended book. Je doporučeno pro pokročilé šachové hry.

Chceteli využít knihovnu v Aquarium, vyberte požadovanu konfiguraci v okně stromu.

Pro více informací můžete navšívit Houdini 2 book stránku na http://www.chessok.com/books/Houdini2.html.