Komodo Dragon 2 and Fritz Powerbook 2022 - ke stažení

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

"Dragon 2" - Nový koncept. Programátoři Komodo GM Larry Kaufman a Mark Lefler se nedávno rozhodli, po vydání Komodo 14, začít znovu od nuly. Krokem od klasického motoru k novému "Dragon", který stejně jako Fat Fritz 2.0 čerpá sílu z kombinace výkonného motoru s neuronovou sítí, je zcela zásadní. Síť Komodo Dragon 2 byla vytrénována s pomocí nespočtu ultrarychlých her klasického Komodo 14, který byl po dlouhou dobu nejsilnějším šachovým motorem na světě pro hry s tak "krátkou dobou přemýšlení". Fritz Powerbook 2022 obsahuje 25 milionů zahajovacích pozic, které pocházejí z 1,7 milionu turnajových partií vysoké třídy. Spolu s každou pozicí jsou uloženy všechny důležité informace: všechny tahy, které byly v pozici zahrány, hráči s jakým průměrným ratingem, s jakou úspěšností a výkonností.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
€151,58
€123,23


Komodo Dragon 2 - ke stažení

 

Neurální porozumění hře + výkonný motor

Komodo Dragon 2 tak nabízí jak vynikající poziční hru - díky neuronové síti -, tak obrovský taktický výkon a výpočetní rychlost díky klasickému motoru Alpha Beta. Je to kombinace, která se vyplatí: ve srovnání s dvojnásobným "mistrem světa Komodo 14" se tak vývojářům podařilo zvýšit herní sílu Komodo Dragon 2 opět o více než 200 ELO bodů! První verze "Dragon" již v současné době patří mezi tři nejlepší v žebříčku hodnocení CCRL (k dubnu 2021). Funkce vyhledávání však stále z velké části vycházela z nastavení starého motoru Komodo 14. To se u "Dragon 2" změnilo: v nové verzi bylo vyhledávání optimalizováno na základě hodnocení uložených v neuronové síti. Bude zajímavé sledovat, zda Dragon ve výsledku dokáže překonat i konkurenci!

Špičkový programový a analytický partner

Komodo Dragon 2 je dodáván s několika variantami motorů. Standardní verze nabízí maximální herní sílu. Pro analýzu s více variantami se naopak doporučuje verze "MCTS". Tato verze navíc nabízí zajímavou funkci: v analýze si můžete nechat zobrazit tah, který z praktického hlediska nabízí největší šance. Standardní verze naopak vždy očekává nejlepší možnou hru od soupeře, a proto je jednoznačně první volbou, zejména v korespondenčním šachu. Kromě toho lze motor v analýze i ve hře přepínat na varianty "Útok", "Začátečník", "Obrana", "Koncovka". Součástí je aktuální rozhraní programu Fritz 17 a půlroční prémiový účet ChessBase.

Fritz Powerbook 2022

Fritz Powerbook 2022 obsahuje 25 milionů zahajovacích pozic, které pocházejí z 1,7 milionu turnajových partií vysoké třídy. Spolu s každou pozicí jsou uloženy všechny důležité informace: všechny tahy, které byly v pozici zahrány, hráči s jakým průměrným ratingem, s jakou úspěšností a výkonností. Partie, z nichž byly odvozeny Fritz Powerbook 2022 (kromě Corrových partií), jsou rovněž obsaženy na DVD nebo ve verzi ke stažení. Fritz Powerbook 2022 představuje nejnovější stav současné teorie zahájení. FritzPowerbook byl odvozen také z nejlepších 100 000 partií z databáze Correspondence 2022, aby se ještě více zvýšila teoretická hodnota tahů uvedených v knize. S vydáním 2022 získáte 3 knihy: Fritz Powerbook, Strongbook a CorrBook.

Objevte nové vzrušující a záludné linie a procvičte je proti Fritzovi. DVD má navíc malou, ale velmi exkluzivní knihu s nejsilnějšími GM partiemi (ELO >= 2550) za posledních 100 let (2,7 milionu pozic) a StrongBook Databázi partií.

Systémové požadavky
Minimum
: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 nebo 8.1, DirectX11, grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika, Windows Media Player 9 a internetové spojení.

Doporučené: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10-compatibilní zvukobá karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika a internetové spojení.

Systémové požadavky pro ChessBase účet: Internetové spojení a aktualizovan webový prohlížeč, např. Chrome, Safari. Bežící na Windows, OS X, iOS, Android a Linux.

Datum vydání 2021
Level Any
Systém Win 7 a vyšší