Moderní Šachové zahájení 2: Polo-Otevřené Hry (1.e4) (download)

Modern Chess Opening 2: Semi-Open Games (1.e4) (download) - Tento kurz je zaměřen na výuku studenta se zaměřením na zahájení a střední hru. Obsahuje 426 her/přednášek. Každá z nich znázorňuje typické plány a metody v Semi-Open Openings.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€17,77

Moderní Šachové zahájení 2: Polo-Otevřené Hry (1.e4) (stažení) / Modern Chess Opening 2: Semi-Open Games (1.e4) (download)

Perfektní manuál pro zahájení, který obsahuje detailní klasifikaci. Modern Chess Opening, vol. 2, Semi-Open Games (1.e4) je určen pro výuku studenta množstvím zahájeních a středních - metod a úskalí - skrz teoretickou část, která obsahuje 426 her/lekcí. Každá z nich představuje typické plány a metody v následujících zahájeních:

    • Scandinavian defense
    • Alekhine defense
    • Pirc defense
    • Caro-Kann defense
    • French defense

Každá varianta zahájení je dodávána s hodnocením charakteristických klíčových tahů. Teoretický materiál je pěkně ilustrován podle klasických her s detailní anotací, která demonstruje hlavní idee každé z variant za bílé i černé. Program také obsahuje více než  500 cvičení pro Vaše řešení, které vám poskytnou možnost nalezení špatných tahů a také velké množství nápovědy, jež Vám poskytne odpovědi na Vaše otázky.

    

Materiál byl připraven velmistrem Kalininem a Kalinichenkem.

Systémové Požadavky: IBM-compatible PC, 256 Mb RAM, Hard Disk 100 Mb volného místa na disku, Windows 2000/XP/Vista/7/8. Žádný další software není vyžadován.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Moderní Šachová Zahájení 7: Ostatní Zahájení (download)

Modern Chess Opening 7: Other openings (download) - Tento kurz je zaměřen na studium zahájení a střední hry. Obsahuje 258 her/přednášek na různá zahájení.
€17,77

Moderní Šachová Zahájení 3: Sicilská Obrana (1.e4 c5) (download)

Modern Chess Opening 3: Sicilian Defense (1.e4 c5) (download) - Tento kurz je zaměřen na výuku studenta zaměřeným na zahájení a střední hru. Obsahuje 509 her / přednášek o Sicilské Obraně.
€17,77

Moderní Šachová Zahájení 1: Otevřené hry (1.e4 e5) (download)

Modern Chess Opening 1: Open Games (1.e4 e5) (download) - Tento kurz je zaměřen na výuku studenta s důrazem na zahájení a střední hru... Teoretická část obsahuje 862 her / přednášek, každá z nich pak podchycuje typické plány a metody.
€17,77