Moderní Šachová zahájení 4: Polo-Zavřené Hry (downoad)

Modern Chess Opening 4: Semi-Closed Games (downoad) - Tento kurz je zaměřen na výuku studenta který je zaměřen na zahájení a střední hru. Obsahuje 266 her / přednášeky o Kings Indian defense a Gruenfeld defense.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€17,77

Moderní Šachová zahájení 4: Polo-Zavřené Hry (downoad) / Modern Chess Opening 4: Semi-Closed Games (downoad)

Perfektní manuál pro zahájení, který obsahuje detailní klasifikaci. Modern Chess Opening, vol. 4, Semi-Closed Games je určen pro výuku studenta množstvím zahájeních a středních - metod a úskalí - skrz teoretickou část, která obsahuje 266 her/lekcí. Každá z nich představuje typické plány a metody v následujících variantách Královské Indické a Grunfeldově Obraně.

Každá varianta zahájení je dodávána s hodnocením charakteristických klíčových tahů. Teoretický materiál je pěkně ilustrován podle klasických her s detailní anotací, která demonstruje hlavní idee každé z variant za bílé i černé. Program také obsahuje více než  500 cvičení pro Vaše řešení, které vám poskytnou možnost nalezení špatných tahů a také velké množství nápovědy, jež Vám poskytne odpovědi na Vaše otázky.

    

Materiál byl připraven velmistrem Kalininem a Kalinichenkem.

Systémové Požadavky: IBM-compatible PC, 256 Mb RAM, Hard Disk 100 Mb volné místo na disku, Windows 2000/XP/Vista/7/8. Žádný další software není vyžadován.