Moderní Šachová zahájení 6: Zavřené Hry (1.d4 d5) (download)

Modern Chess Opening 6: Closed Games (1.d4 d5) (download)- Tento kurz je zaměřen na zahájení a střední hru. Obsahuje 416 her/přednášek na téma Zavřené hry.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€17,77

Moderní Šachová zahájení 6: Zavřené Hry (1.d4 d5) (download) / Modern Chess Opening 6: Closed Games (1.d4 d5) (download)

Perfektní manuál pro zahájení, který obsahuje detailní klasifikaci. Modern Chess Opening, vol. 6, Closed Games je určen pro výuku studenta množstvím zahájeních a středních - metod a úskalí - skrz teoretickou část, která obsahuje 416 her/lekcí. Každá z nich představuje typické plány a metody v následujících zahájeních:

  • Queen’s gambit
  • Queen’s gambit accepted
  • Cambridge springs variation
  • Tarrasch defense
  • Slav defense

Každá varianta zahájení je dodávána s hodnocením charakteristických klíčových tahů. Teoretický materiál je pěkně ilustrován podle klasických her s detailní anotací, která demonstruje hlavní idee každé z variant za bílé i černé. Program také obsahuje více než  400 cvičení pro Vaše řešení, které vám poskytnou možnost nalezení špatných tahů a také velké množství nápovědy, jež Vám poskytne odpovědi na Vaše otázky.

    

Materiál byl připraven velmistrem Kalininem a Kalinichenkem.

Systémové Požadavky: IBM-compatible PC, 256 Mb RAM, Hard Disk 100 Mb volného místa na disku, Windows 2000/XP/Vista/7/8. Žádný další software není vyžadován.