Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Moderní Šachová Zahájení - Slovanská Obrana (ke stažení)

Modern Chess Openings. Slav Defence (Download) - Tento jedinečný program Vám umožní zvládnout standardní varianty v tomto populárním zahájení. Šachový materiál je poskytnut prominentním trenérem a velmistrem Alexandrem Kalininem.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
*
665,00 Kč

Moderní Šachová Zahájení - Slovanská Obrana (ke stažení) / Modern Chess Openings. Slav Defence (Download)

Unikátní šachový program Vám umožní, abyste sami zvládli standardní metody hry v tomoto oblíbeném zahájení. Šachový materiál poskytl prominetní šachový trenér a velmistr Alexander Kalinin. Program obsahuje teoretický materiál, který je zaměřen na typické metody hry v různých variantách tohoto populárního zahájení: 150 instruktážních příkladů, více než 500 komentovaných velmistrovských her, přes 200 přidaných úloh k řešení a mnoho dalšího. Po prostudování tohoto šachového programu budete schopni lépe porozumět a hrát metody v tomto šachovém zahájení.

Jazyk: Angličtina

Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 64 Mb RAM, Hard Disk 50 Mb, volného místa na disku, Windows 2000/NT/ME/XP/2003/ Vista/7/8/10. Žáný další software není vyžadován.

Velikost souborů ke stažení:

  • Programové soubory: 2 6 MB
  • Dokumentace ve formátu MS Word - 3 Mb
Produktová hesla