Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Moderní šachová zahájení

Moderní Šachová Zahájení je řada kurzů zaměřených na výuku studenta ve většině zahájeních a střední her. Metody a složitosti jsou popisovány s využitím teoretických materiálů a praktických cvičení. Každý kurz ilustruje typické plány a metody v zahájení. Každá zahajovací varianta je dodávána s hodnocením a charakteristikou hlavních tahů. Teoretický materiál je pěkně ilustruván pomocí klasických her s podrobnými poznámkami, které ukazují hlavní myšlenky pro každou variantu jak pro bílé tak i pro černé. Každý kurz také obsahuje četná cvičení k řešení, s mnoha radami a nápovědou Vám pomůže najít správnou odpověď a doporučení na základě Vašich chyb.

Zobrazit jako
Třídit podle
Zobrazit na stránku

Mating Combinations in the Opening (download)

Nejlepší způsob, jak zlepšit svou hru, je trénovat sami na vašem počítači a to při řešení problémů z praktických her. Naučte se útočit a vyhrát v zahájení: velký počet cvičení vám dá velkou šanci zvládnout každou standardní metodu útoku na krále ve vašem zvoleném zahájení a pomůže vám dostat se na vrchol ve vašich budoucích hrách. Tento kurz je určen pro klubové hráče a obsahuje více než 600 cvičení pro mat v zahájení. Všechna cvičení jsou převzata z praktických her a uspořádána podle jmen zahájení. ELO: 1500 - 2000
532,00 Kč

Moderní Šachová Zahájení - Sicilská Obrana (ke stažení)

Modern Chess Openings. Sicilian Defence (Download)- Šachový materiál, který je dodán prominentním trenérem GM Alexanderem Kalininem. Program zahrnuje teoretický materiál zaměřený na typické metody hraní v různých variantách tohoto populárního zahájení.
665,00 Kč

Moderní Šachová Zahájení - Slovanská Obrana (ke stažení)

Modern Chess Openings. Slav Defence (Download) - Tento jedinečný program Vám umožní zvládnout standardní varianty v tomto populárním zahájení. Šachový materiál je poskytnut prominentním trenérem a velmistrem Alexandrem Kalininem.
665,00 Kč

Moderní Šachová Zahájení 1: Otevřené hry (1.e4 e5) (download)

Modern Chess Opening 1: Open Games (1.e4 e5) (download) - Tento kurz je zaměřen na výuku studenta s důrazem na zahájení a střední hru... Teoretická část obsahuje 862 her / přednášek, každá z nich pak podchycuje typické plány a metody.
423,00 Kč

Moderní Šachová zahájení 1…Nc6!? (ke stažení)

Modern Chess Openings. 1…Nc6!? (Download) - Od prvních tahů musí bílý myslet kreativně pokud se hraje 1…Nc6!? a je pravděpodobné, že se bude hrát zajímavé pozice. GMs Alexander Kalinin a Igor Berdichevsky josu opravdoví průkopníci v tomto zajímavém zahájení.
677,00 Kč

Moderní Šachová Zahájení 3: Sicilská Obrana (1.e4 c5) (download)

Modern Chess Opening 3: Sicilian Defense (1.e4 c5) (download) - Tento kurz je zaměřen na výuku studenta zaměřeným na zahájení a střední hru. Obsahuje 509 her / přednášek o Sicilské Obraně.
423,00 Kč

Moderní Šachová zahájení 4: Polo-Zavřené Hry (downoad)

Modern Chess Opening 4: Semi-Closed Games (downoad) - Tento kurz je zaměřen na výuku studenta který je zaměřen na zahájení a střední hru. Obsahuje 266 her / přednášeky o Kings Indian defense a Gruenfeld defense.
423,00 Kč

Moderní Šachová Zahájení 5: Polo-Zavřené Hry (download)

Modern Chess Opening 5: Semi-Closed Games (download) Tento kurz je zaměřen na výuku studenta, který je zaměřen na zahájení a střední hru. Obsahuje 294 her / přednášek o polo-zavřených hrách.
423,00 Kč

Moderní Šachová zahájení 6: Zavřené Hry (1.d4 d5) (download)

Modern Chess Opening 6: Closed Games (1.d4 d5) (download)- Tento kurz je zaměřen na zahájení a střední hru. Obsahuje 416 her/přednášek na téma Zavřené hry.
423,00 Kč

Moderní Šachová Zahájení 7: Ostatní Zahájení (download)

Modern Chess Opening 7: Other openings (download) - Tento kurz je zaměřen na studium zahájení a střední hry. Obsahuje 258 her/přednášek na různá zahájení.
423,00 Kč