Combo 7 - šachový útok: Útok na krále I a II -ke stažení

Naučte se zaútočit na krále a dejte mat ve dvou, třech či ctyřech tazích. Všechny cviky jsou převzaty z praktických her a uspořádány podle názvů skladeb a obtížnosti.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€32,00

Útok na Krále I / Attack on the King I

Peshka kurzy - instalační průvodce / Peshka courses installation guide

  • Hodnocení: 1000-1600 ELO
  • Obtížnost: kubový hráč
  • Hesla: Taktika, Střední hra

Nejlepší způsob, jak zlepšit svou hru, je trénovat na vašem počítači a řešit problémy z praktických her. Pokud jste začátečník, ale už víte, jak dát mat v jednom tahu, musíte se posunout dál a naučit se jak útočit na krále a dát mat ve dvou tazích!

Tento kurz zahrnuje 33.000 cvičení z her mistrů. V každém cvičení budete muset najít nejlepší pokračování útoku proti králi.

Všechny cvičení jsou převzaty z praktických her a jsou uspořádány podle názvů figur a obtížností. Velký počet cvičení, dělá samozřejmě tento program, vynikajícím nástrojem pro rychlý trénink jak pro začátečníky tak i klubové hráče.


Útoka na Krále II / Attack on the King II

  • Hodnocení: 1400-2000 ELO
  • Obtížnost: Klubový hráč a středně pokročilý
  • Hesla: Taktika, Střední hra

Tento kurz zahrnuje více než 2.500 cvičení pro mat ve 3 nebo 4 tazích. Budete muset použít svoji fantazii a přesný výpočet s cílem najít správný způsob, jak zaútočit na krále.

Poté, co projdete tímto kurzem si budete jisti, že jste významně zlepšili své schopnosti a dovednosti a využijete možnost použít  pěknou kombinaci ve své vlastní praktické hře. Program je určen jak pro klubové hráče tak i pro mírně pokročilé hráče.

Všechny cviky jsou převzaty z praktických her a uspořádány podle názvů skladeb a obtížnosti. Velký počet cvičení dělá tento program samozřejmě vynikajícím nástrojem pro rychlý trénink jak pro začátečníky tak i klubové hráče.