Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Moderní šachová zahájení

Tato část má sedm svazků série Modern Chess Openings, pokrývající téměř všechny šachové zahájení.

Svazky poskytují podrobnou klasifikaci a obsahují mnoho vzdělávacích materiálů.

Stáhněte a vyzkoušejte zdarma Modern Chess Opening kurz:  Královský Gambit, který nabízí jak teoretické materiály tak i cvičení.

Zobrazit jako
Třídit podle
Zobrazit na stránku

Jak vyhrát miniatury v šachu (Download)

How to Win Miniatures at Chess (Download) - Dejte mat ve druhém, třetím či čtrvtém tahu... Tento kurz je určen pro klubové hráče a obsahuje více než 5900 cvičení pro mat ve 2 tazích v zahájení a přibližně 700 z nich pro mat ve 3 nebo 4 tazích.
508,00 Kč

Šachová taktika v Grunfeldově Obraně (ke stažení)

Chess Tactics in Grunfeld Defense (download) - Kurz pro klubové a středně pokročilé hráče. Teorie a možnosti pro Grunfeldovu obranu od tahu 1. d4 Nf6 2. c4 g6 3. Nc3 d5.
508,00 Kč

Encyklopedie omylů v zahájení (Download)

Encyclopedia of Opening Blunders - Naučte se hrát šachy pomocí kurzu, kde zjistíte chyby a pasti v zahájení jež byly objeveny v průběhu času. Dostupné v anglické a španělské verzi.
508,00 Kč

Šachové zahájení - Opening Lab (Download)

Toto je perfektní manuál Zahájení. Nabízí teoretický přehled všech šachových zahájení.
423,00 Kč

Šachová taktika v Otevřených Hrách (Download)

Chess Tactics in Open Games (Download) - Kurz je zaměřen na klubové a pokročilé hráče a představuje teorii a nástrahy v Otevřených hrách po tazích 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bc4: Two Knight’s Defense, Italian Game, Evans Gambit.
508,00 Kč

Šachová taktika v Sicilské Obraně (download)

Rozsáhlý kurz pokrývající většinu variant v Sicilské obraně.
508,00 Kč

Moderní Šachová Zahájení Set (vol.1-7) (ke stažení)

Modern Chess Opening Set (vol.1-7) (download) - Tento produkt obsahuje sedm svazků série Modern Chess Openings, pokrývající téměř všechny šachové zahájení. Série poskytuje podrobnou klasifikaci a obsahuje mnoho vzdělávacích materiálů.
2 758,00 Kč

Moderní Šachová Zahájení 1: Otevřené hry (1.e4 e5) (download)

Modern Chess Opening 1: Open Games (1.e4 e5) (download) - Tento kurz je zaměřen na výuku studenta s důrazem na zahájení a střední hru... Teoretická část obsahuje 862 her / přednášek, každá z nich pak podchycuje typické plány a metody.
423,00 Kč

Moderní Šachové zahájení 2: Polo-Otevřené Hry (1.e4) (download)

Modern Chess Opening 2: Semi-Open Games (1.e4) (download) - Tento kurz je zaměřen na výuku studenta se zaměřením na zahájení a střední hru. Obsahuje 426 her/přednášek. Každá z nich znázorňuje typické plány a metody v Semi-Open Openings.
423,00 Kč

Moderní Šachová Zahájení 3: Sicilská Obrana (1.e4 c5) (download)

Modern Chess Opening 3: Sicilian Defense (1.e4 c5) (download) - Tento kurz je zaměřen na výuku studenta zaměřeným na zahájení a střední hru. Obsahuje 509 her / přednášek o Sicilské Obraně.
423,00 Kč