Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Pro děti a začátečníky

Kurzy v této sekci nejsou samostatnými šachovými programy.
Před tím než si zakoupíte téninkový kurz, stáhněte si prosím zdarma šachové rozhraní Peshk@ s demoverzí tréninkových kurzů a instalačního manuálu. (Manual v PDF)
Po té co zakoupíte Vámi požadovaný kurz - klikněte na link/odkaz na STEJNÉM počítači (kde je nainstalován Peshk@), a tento kurz bude automaticky nainstalován do rozhraní Peshka.


Zobrazit jako
Třídit podle
Zobrazit na stránku

Snadný způsob braní pěšců a figur ke stažení

Easy Ways of Taking Pawns and Pieces (Download) - Kurz je určen pro šachové hráče, kteří jsou již seznámeni s pravidly hry. Jako začátečník byste si neměl dovolit "obětovat" figuru v 1 tahu - samozřejmě za předpokladu, že chcete zlepšit vaši hru!
423,00 Kč

ŠachMat I - ke stažení

Checkmates I (Download) - Tento kurz obsahuje obrovské množství cvičení a tak je vynikajícím nástrojem pro rychlostní trénink, a to i pro silnější hráče. Tento program zahrnuje 40.000 cvičení ...
508,00 Kč

Total Chess Tactics (Download)

Total Chess Tactics balíček je rozdělen na dvě části: Chess Tactics Level 1, 2, 3 (což odpovídá produktu Chess Tactics for Beginners 1, 2) a Chess Tactics for Intermediate Players.
1 276,00 Kč

Training Package for Beginners (Download)

Chess Training Package for beginners obsahuje 5 vynikajícíh vzdělávacích šachových programů: Elementary Checkmates I Elementary Checkmates II Easy Ways to take pieces Chess Tactics for Beginners Complete Chess Course
1 560,00 Kč 1 597,00 Kč

ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
423,00 Kč

Pokročilá Obrana ke stažení

Advanced Defense (Download) Tento šachový program se věnuje ochraně krále a dalších figur. Obsahuje cca 400 šachový cvičení s velkým počtem figur ve hře. Všechna cvičení jsou převzaty z aktuálních her​​.
629,00 Kč

Šachová Taktika Level 1 (Download)

Chess Tactics Level 1 (Download) - Tento kurs je první polovinou Šachové taktiky pro začátečníky. Tréninkový program je zaměřen na děti a to buď ve skupině s učitelem a nebo pod vedením rodičů.
508,00 Kč

Šachová Taktika Level 2 (Download)

Chess Tactics Level 2 (Download) - Pokračování šachového kurzu "Chess Tactics Level 1"
508,00 Kč

Kompletní šachový kurs ke stažení

Complete Chess Course (Download) 55 šachových lekcí pro začátečníky a klubové hráče
423,00 Kč