Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Šachová strategie

Zobrazit jako
Třídit podle
Zobrazit na stránku

Total Chess Strategy (download)

Tato šachová kolekce obsahuje tyto 3 kursy šachové strategie: Chess Strategy 3.0 Chess Guide for Club Players Chess Guide for Intermediate Players
1 076,00 Kč

Šachový průvodce pro středně pokročilé hráče (Download)

Chess Guide for Intermediate Players (Download) - Kurz pro středně pokročilé hráče vytvořený na základě učebnice význačné ruského šachového trenéra Victora Golenishcheva. Kurz obsahuje 75 lekcí, včetně teoretického materiálu a praktických cvičení.
508,00 Kč

Šachový program Chess Strategy 3.0 ke stažení

Tento šachový program představuje mnoho poučných pozic s 18 nejdůležitějšími stragickými tématy. (ELO 1800-2400).
423,00 Kč

Encyklopedie střední hry V (Download)

Šachový program Encyclopedia of Middlegame V je zaměřen na výuku studenta množstvím středních her/metod a spletitostí teoretické části, která zahrnuje více než 500 her / přednášek.
520,00 Kč

Šachový průvodce pro klubové hráče (Download)

Chess Guide for Club Players (Download) - Kurz pro klubové hráče na základě učebnice od význačného ruského šachového trenéra Victora Golenishcheva. 75 lekcí, teoretických materiálů a cvičení.
532,00 Kč

Encyklopedie střední hry III ke stažení

Encyclopedia of Middlegame III (Download) - Tento kurz poskládán GM Alexanderem Kalininem je zaměřen na výuku studenta množstvím středních her/metod a spletitostí teoretické části. Dostupné v anglické a španělské verzi.
629,00 Kč

Encyklopedie střední hry IV ke stažení

Encyclopedia of Middlegame IV (Download)- Tento kurz poskládán GM Alexanderem Kalininem je zaměřen na výuku studenta množstvím střední her/metod a spletitostí teoretické části. Dostupné v anglické a španělské verzi.
629,00 Kč

Encyklopedie střední hry I - Struktury ke stažení

Program Encyklopedie střední hry / Encyclopedia of Middlegame I Structures (Download) - obsahuje detailní materiál o typických pěšcových strukturách. (ELO 1900-2400).
459,00 Kč

Encyklopedie střední hry I, Zahájení (ke stažení)

Encyclopedia of Middlegame I, Openings (Download) - Typické plány a metody v nejoblíbenějších zahájení.
459,00 Kč

Encyklopedie střední hry II ke stažení

Encyclopedia of Middlegame II (Download) - Následující zahájení: sicilská obrana, Ruy Lopez, italská hra atd. (ELO 1900-2450). Dostupné v Anglické a Španělské verzi.
629,00 Kč