Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Šachová taktika

Zobrazit jako
Třídit podle
Zobrazit na stránku

Šachová taktika pro klubové a středně pokročilé hráče (ke stažení)

Chess Tactics for Club and Intermediate Players (Download)- Šachová taktika pro klubové a středně pokročilé hráče.
508,00 Kč

Šachová taktika pro klubové hráče (ke stažení)

Chess Tactics for Club Players (Download) - Kurz šachové taktiky pro klubové hráče s 230 výukovými příklady a 350 nových cvičení, jejichž cílem je rozvíjet vaše herní dovednosti.
459,00 Kč

Šachová taktika v Otevřených Hrách (Download)

Chess Tactics in Open Games (Download) - Kurz je zaměřen na klubové a pokročilé hráče a představuje teorii a nástrahy v Otevřených hrách po tazích 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bc4: Two Knight’s Defense, Italian Game, Evans Gambit.
508,00 Kč

Šachová taktika v Sicilské Obraně (download)

Rozsáhlý kurz pokrývající většinu variant v Sicilské obraně.
508,00 Kč

CT-ART pro začátečníky ke stažení

CT-ART for Beginners (Download) - šachový kurz pro začátečníky, který obsahuje 150 vyučovacích příkladů Představujeme Vám typické šachové kombinace a 1500 nových cvičení na rozvoj vašich hracích schopností.
508,00 Kč

Total Chess Tactics (Download)

Total Chess Tactics balíček je rozdělen na dvě části: Chess Tactics Level 1, 2, 3 (což odpovídá produktu Chess Tactics for Beginners 1, 2) a Chess Tactics for Intermediate Players.
1 276,00 Kč

Šachová taktika pro středně pokročilé hráče (ke stažení)

Chess Tactics for intermediate players (Download) - Vzdělávací cvičení tohoto kurzu jsou založeny na pečlivém výběru vybraných pozic z praktické hry, koncovek, jakož i jejich speciálně konstruovaných příkladech.
459,00 Kč