Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Pro středně pokročilé

Kurzy v této sekci nejsou samostatnými šachovými programy.
Před tím než si zakoupíte téninkový kurz, stáhněte si prosím zdarma šachové rozhraní Peshk@ s demoverzí tréninkových kurzů a instalačního manuálu. (Manual v PDF)
Po té co zakoupíte Vámi požadovaný kurz - klikněte na link/odkaz na STEJNÉM počítači (kde je nainstalován Peshk@), a tento kurz bude automaticky nainstalován do rozhraní Peshka.


Zobrazit jako
Třídit podle
Zobrazit na stránku

CT-ART 6.0 (download)

CT-ART 6.0 COLLECTION of 5 Complete Chess Tactics Programs Largest Tactics combo available with over 10,000 exercises for all chess players, from beginners to masters. CT-ART is considered the best and most effective chess tactics course by many experts, including the 12th Women's World Champion and Grandmaster Alexandra Kosteniuk. This new version includes 5 courses for players of all levels, all packed in the new and updated Peshka 2.0 interface for Windows PC's.
919,00 Kč

Encyklopedie střední hry V (Download)

Šachový program Encyclopedia of Middlegame V je zaměřen na výuku studenta množstvím středních her/metod a spletitostí teoretické části, která zahrnuje více než 500 her / přednášek.
520,00 Kč

Total Chess Ending (Download)

Tento kurz obsahuje více než 700 her/lekcí kde každá z nich ilustruje teoretické a praktické metody koncovek.
822,00 Kč

Kombinace pro klubové šachisty ke stažení

Combinations for Club players je nepostradatelným nástrojem pro trénink šachového klubového hráče.
423,00 Kč

Jak vyhrát miniatury v šachu (Download)

How to Win Miniatures at Chess (Download) - Dejte mat ve druhém, třetím či čtrvtém tahu... Tento kurz je určen pro klubové hráče a obsahuje více než 5900 cvičení pro mat ve 2 tazích v zahájení a přibližně 700 z nich pro mat ve 3 nebo 4 tazích.
508,00 Kč

Šachové zahájení - Opening Lab (Download)

Toto je perfektní manuál Zahájení. Nabízí teoretický přehled všech šachových zahájení.
423,00 Kč

Útok na Krále II ke stažení

Attack on the King II (Download) Tento kurz zahrnuje více než 2500 cvičení pro matování v třech nebo čtyřech tazích.
423,00 Kč

Šachová taktika v Otevřených Hrách (Download)

Chess Tactics in Open Games (Download) - Kurz je zaměřen na klubové a pokročilé hráče a představuje teorii a nástrahy v Otevřených hrách po tazích 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Bc4: Two Knight’s Defense, Italian Game, Evans Gambit.
508,00 Kč

Total Chess Training IV (Download)

Total Chess Training IV se skádá z pěti výborných šachových vzdělávacích programů a pokrývá tyto apekty šachové hry jako je Zahájení, Kombinace, Útok a Obrana. Tento baíček obsahuje téměř 50,000 pozic s obtížností 1300 až 2000 ELO.
1 911,00 Kč

Total Chess Tactics (Download)

Total Chess Tactics balíček je rozdělen na dvě části: Chess Tactics Level 1, 2, 3 (což odpovídá produktu Chess Tactics for Beginners 1, 2) a Chess Tactics for Intermediate Players.
1 276,00 Kč