Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Pro středně pokročilé

Kurzy v této sekci nejsou samostatnými šachovými programy.
Před tím než si zakoupíte téninkový kurz, stáhněte si prosím zdarma šachové rozhraní Peshk@ s demoverzí tréninkových kurzů a instalačního manuálu. (Manual v PDF)
Po té co zakoupíte Vámi požadovaný kurz - klikněte na link/odkaz na STEJNÉM počítači (kde je nainstalován Peshk@), a tento kurz bude automaticky nainstalován do rozhraní Peshka.


Zobrazit jako
Třídit podle
Zobrazit na stránku

Training Package for Intermediate Players (Download)

Chess Training Package for intermediate players obsahuje 5 vynikajících vzdělávacích šachovvých programů pokrývající aspekty šachové hry: Zahájení, Taktika, Strategie a Koncovky.
1 887,00 Kč

Šachová taktika pro středně pokročilé hráče (ke stažení)

Chess Tactics for intermediate players (Download) - Vzdělávací cvičení tohoto kurzu jsou založeny na pečlivém výběru vybraných pozic z praktické hry, koncovek, jakož i jejich speciálně konstruovaných příkladech.
459,00 Kč

Encyklopedie střední hry III ke stažení

Encyclopedia of Middlegame III (Download) - Tento kurz poskládán GM Alexanderem Kalininem je zaměřen na výuku studenta množstvím středních her/metod a spletitostí teoretické části. Dostupné v anglické a španělské verzi.
629,00 Kč

Encyklopedie střední hry IV ke stažení

Encyclopedia of Middlegame IV (Download)- Tento kurz poskládán GM Alexanderem Kalininem je zaměřen na výuku studenta množstvím střední her/metod a spletitostí teoretické části. Dostupné v anglické a španělské verzi.
629,00 Kč

Encyklopedie střední hry I, Zahájení (ke stažení)

Encyclopedia of Middlegame I, Openings (Download) - Typické plány a metody v nejoblíbenějších zahájení.
459,00 Kč

Encyklopedie střední hry I - Struktury ke stažení

Program Encyklopedie střední hry / Encyclopedia of Middlegame I Structures (Download) - obsahuje detailní materiál o typických pěšcových strukturách. (ELO 1900-2400).
459,00 Kč

Encyklopedie střední hry II ke stažení

Encyclopedia of Middlegame II (Download) - Následující zahájení: sicilská obrana, Ruy Lopez, italská hra atd. (ELO 1900-2450). Dostupné v Anglické a Španělské verzi.
629,00 Kč

Studium Matu (Download)

Mate Studies - nový interaktivní vzdělávací kurz obsahuje přes 4800 nejlepší matových studií klasifikovaných podle počtu tahů k dosažení matu, počet figur na desce a autorů.
629,00 Kč

Šachový trénink koncovek (Download)

Chess Endgame Training (Download) - Tento kurs obsahuje mnoho cvičení koncovek z praktických her.(ELO 1900-2650).
653,00 Kč

Theory and Practice of Chess Ending (Download)

Endgame kurz složený GM Alexanderem Panchenkem. Mnoho obsažených témat je probíráno defacto poprvé. (ELO 1900-2650).
653,00 Kč