Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

The Four Knights: Move by Move

Čtyři Jezdci je zahájení s dlouhou a úspěšnou historií. Navzdory svému zdánlivě klidnému vzhledu, může vést k velmi ostré hře - například při Belgrade Gambit - stejně tak jako u více strategických bitev v hlavních směrech. V této knize vás Cyrus Lakdawala zve k ke zkoumání mnoha různých variant hry čtyř jezdců.
Dostupnost: 1 kusů skladem
Dodací doba cca: 3-5 dní
Výrobce: Everyman
650,00 Kč

The Four Knights: Move by Move / Čtyři jezdci

Tato nová řada poskytuje ideální platformu ke studiu šachových zahájení. Tím že neustále vyzývá čtenáře odpovídat na zkoumavé otázky v celé knize. Move by Move výrazně podporuje učení a procvičování základních životních dovedností, stejně jako tradiční asimilaci znalosti zahájení. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás aktivně zapojili a umožnili vám sledovat váš postup jak se učíte. To je výborný způsob jak studovat jakékoliv šachové zahájení a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

Čtyři Jezdci je zahájení s dlouhou a úspěšnou historií. Navzdory svému zdánlivě klidnému vzhledu, může vést k velmi ostré hře - například při Belgrade Gambit - stejně tak jako u více strategických bitev v hlavních směrech. V této knize vás Cyrus Lakdawala zve k ke zkoumání mnoha různých variant hry čtyř jezdců. Sdílí své zkušenosti a znalosti, studuje typické plány a taktiky pro obě strany, nabízí reportoár možností a poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.

  • Základní provedení a školení ve Čtyřech jezdcích
  • Také zahrnuje tři jezdce a Anti-Petroff linie
  • Využívá ideální přístup ke studiu

 

Ukázka ve formátu pdf

Technické údaje
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Autor Cyrus Lakdawala
Počet stran 352
Datum vydání 2012
Produktová hesla