Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

The Nasty Nimzowitsch Defence (DVD)

Nimzowitschova obrana, 1.e4 Nc6, je méně známá a zdaleka méně oblíbená větev teorie zahájení od velkého stratéga Arona Nimzowitsche. Na rozdíl od Nimzo-indické obrany, která získala pověst jako jedna z nejzvučnějších odpovědí na 1.d4, 1 ... Nc6 jako odpověď na 1.e4 se obecně považuje za jednu z nejméně zvučných odpovědí.
Dostupnost: Vyprodáno
Dodací doba cca: Skladem u dodavatele - do 7 dní
Výrobce: ChessBase
*
790,00 Kč

Nimzowitschova obrana, 1.e4 Nc6, je méně známá a zdaleka méně oblíbená větev teorie zahájení od velkého stratéga Arona Nimzowitsche. Na rozdíl od Nimzo-indické obrany, která získala pověst jako jedna z nejzvučnějších odpovědí na 1.d4, 1 ... Nc6 jako odpověď na 1.e4 se obecně považuje za jednu z nejméně zvučných odpovědí. 
Hlavním důvodem je pravděpodobně to, že černý svévolně blokuje své c-pěšce, jakmile se přesune 1, což více dogmatičtí hráči považují za vysoce podezřelé. Kromě mobility příslušných c-pěšců však existuje mnoho dalších faktorů a tato videosérie prozkoumá pro černého poměrně vzácné, ale plně hratelné linie. Jeho primárním zaměřením je verze Pirc Defence po 1.e4 Nc6 2.Nf3 d6 3.d4 Nf6 4.Nc3 g6, kde se černý vyhnul nejostřejším variacím, s malými náklady na určitou flexibilitu, protože jeho jezdec se již zavázal c6.
Christian Bauer také představí způsoby, jak zacházet se sekundárními možnostmi pro bílého a také druhou hlavní linii začínající tahem 2.d4.

Video running time: 3 hours 44 minutes (English)
With interactive training including video feedback
Extra: Database with model games
Including ChessBase Reader

 

Technické údaje
Autor Bauer Christian
Produktová hesla