Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

First steps in pawn structures - download

Porozumění jak používat pěšce a jak zvládnout různé pěšcové struktury je důležitým bodem pro mladé a zlepšující se hráče. V tomoto novém programu od ChessBase IM. a FIDE Senior trenér Andrew Martin zkoumá názor, že pěšci jsou duší šachu a snaží se vysvětlit co přesně to znamená.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
770,00 Kč

Porozumění jak používat pěšce a jak zvládnout různé pěšcové struktury je důležitým bodem pro mladé a zlepšující se hráče. V tomoto novém programu od ChessBase IM. a FIDE Senior trenér Andrew Martin zkoumá názor, že pěšci jsou duší šachu a snaží se vysvětlit co přesně to znamená. Efektivní využití pěšců v zahájení znamená dobrý vývoj figur a z too plyne i přirozeně dobrá hra. Pěšcové struktury musí být posouzena i mimo hru a toho se Martin také dotýká. Divák bude proveden excelentními partiemi, starými i novými, mnoho z období 2012-2014 které zdůrazňují klíčové myšlenky použití pěšců...

Vhodné zejména pro hráče s ELO nižší než 1800, nebo velmi ambiciozní hráče všech úrovní.

• Video doba trvání: 4 hodiny 03 minuty
• S interaktivním tréninkem, včetně videa zpětné vazby 
• Database s 50 základními hrami
• Obsahuje CB 12 Reader

Šachový program ke stažení.

 

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grapfická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo přiložený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.

Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.