reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

First Steps: 1 e4 e5
 
First Steps: 1 e4 e5
 
Fritz 16
 
Excelling at Combinational Play
 
Big Database 2019
Přihlásit se k odběru novinek
Puzzle

 
 
PageRank

Vítejte v Šachovém obchodě

šachy, šachové programy, šachové knihy, antikvariát a jiné šachové vybavení v našem Šachovém obchodě naleznete přehledně rozdělené do jednotlivých kategorích. Vybírat můžete i podle známých firem DGTConvektaChessBaseEveryman...

Pokud máte zájem o produkt, který se v našem skladu nenalézá a souvisí s šachovou tématikou např. DVD verze programů, napište nám a my se pokusíme Vám daný produkt zajistit.

Speciální nabídka

The Modern Scotch Opening (download)

Skotská hra byla dlouho spojována se slovy jako vzrušujícící hra i když lidé často pochybovali o její základních pozicích. Zahájení bylo populární zejména v 19. století, po té však ztratilo přízeň, protože hlavní myšlenka - brzká ztráta centrálního napětí dávala černému možnost vyrovnat hru. Také je používána jako překvapující jazyk proti nestárnoucí Španělské. Ve svém prvním Fritz-Trainer programu, Parimarjan Negi se dívá na poslední revoluci v teorii Skotské, že se úplně změnili plány bílého
810,00 Kč

The Modern Scotch Opening (dvd)

Skotská hra byla dlouho spojována se slovy jako vzrušujícící hra i když lidé často pochybovali o její základních pozicích. Zahájení bylo populární zejména v 19. století, po té však ztratilo přízeň, protože hlavní myšlenka - brzká ztráta centrálního napětí dávala černému možnost vyrovnat hru. Také je používána jako překvapující jazyk proti nestárnoucí Španělské. Ve svém prvním Fritz-Trainer programu, Parimarjan Negi se dívá na poslední revoluci v teorii Skotské, že se úplně změnili plány bílého
930,00 Kč

Fritz 15 na DVD

Co moderní šachista potřebuje? Sparing partnera, trenéra, nejnovější databáze a přístup k on-line šachovému serveru! Fritz, pravděpodobně nejvíce populární šachový program na světě (vzpomeňte si na Fritzovo nezapomenutelné vítězství proti Kasparovovi, Kramnikovi ...). Hraje na vysoké úrovni, nabízí vzdělávací funkce pro každou fázi hry a přichází s přístupem k playchess.com. Obsahuje také správu a analytické možnosti pro vaše vlastní hry, stejně jako databázi s 2 miliony her. Dostupnost skladem uváděna pro anglickou verzi.
1 930,00 Kč

Fritz 16 ke stažení

Kdy je nejpříjemnější hra v šachy? Když vyhrajete! Když Fritz asi před 25 lety vstoupil do svých prvních turnajů, lidé měli stále reaálnou šanci, že motor porazí. Pouhých pár let byl Fritz bit velmistry z vleva, z prava z prostředku, ale od svého vítězství 4:2 nad Kramníkem v roce 2006 je Fritz považován za bezkonkurenční program.
1 830,00 Kč

Fritz 16 na DVD

Kdy je nejpříjemnější hra v šachy? Když vyhrajete! Když Fritz asi před 25 lety vstoupil do svých prvních turnajů, lidé měli stále reaálnou šanci, že motor porazí. Pouhých pár let byl Fritz bit velmistry z vleva, z prava z prostředku, ale od svého vítězství 4:2 nad Kramníkem v roce 2006 je Fritz považován za bezkonkurenční program.
1 850,00 Kč

Houdini 6 PRO Aquarium 2019 (download)

Houdini 6 PRO is once again the confirmed leader among chess playing programs, having won the TCEC 2018 Championship for chess engines. Houdini 6 PRO continues the impressive surge made by its predecessor by adding another 50 to 60 Elo in strength, to become once again the strongest engine that money can buy. The PRO version cpming with the package supports 128 cores and 128 GB of hash.
2 390,00 Kč

Chess Assistant 17 PRO with Houdini 5 PRO (download)

Chess Assistant PRO 17 is a unique tool for managing chess games and databases, playing chess through the Internet, analyzing games, or playing chess against the computer. Chess Assistant PRO 17 includes the latest version of Houdini 5 PRO playing program, Chess Opening Encyclopedia mode, a powerful search system, the unique Tree mode, databases of about 6.6 million games in total (Nov. 8, 2016) that can be automaticaly updated 3000 new games every week for free, 1-year access to 7-piece Lomonosov Tablebases at tb7.chessok.com and more!
3 835,00 Kč

Chess Assistant 18 PRO with Houdini 6 PRO (download)

Chess Assistant 18 with Houdini 6 PRO is a unique tool for managing chess games and databases, playing chess through the Internet, analyzing games, or playing chess against the computer. Chess Assistant 18 includes grandmaster level playing programs, Chess Opening Encyclopedia mode, a powerful search system, the unique Tree mode, databases of about 6.8 million games in total (Nov. 2, 2017)
3 375,00 Kč

Chess Assistant 18 with Houdini 6 (download)

Houdini 6, the World's strongest chess program, continues the impressive surge made by its predecessor by adding another 50 to 60 Elo in strength, to become once again the strongest engine that money can buy. Houdini 6 can perform any type of analysis: multi-pass game analysis, Interactive analysis, Background analysis. You can easily connect Chess Assistant 18 to any other UCI playing programs like Stockfish 8 or Komodo.
2 200,00 Kč

Chess Assistant 19 PRO with Houdini 6 PRO (download)

Houdini 6 PRO is once again the confirmed leader among chess playing programs, having won the TCEC 2018 Championship for chess engines. Houdini 6 PRO continues the impressive surge made by its predecessor by adding another 50 to 60 Elo in strength, to become once again the strongest engine that money can buy. Houdini 6 PRO coming with Chess Assistant 19 PRO can support up to 128 cores and 128 GB of hash, including NUMA support!
3 200,00 Kč

Chess Assistant 19 with Houdini 6 (download)

Houdini 6 je opět potvrzeným šéfem mezi šachovými programy, kdy vyhrál šampionát TCEC 2018 Championship . Houdini 6 pokračuje v impozantním nárůstu oproti předchozí verzi tím, že přidal dalších 50 až 60 Elo v síle, což z něj činí nejlepší šachový motor, který můžete koupit!
2 040,00 Kč

Komodo Chess 10 na DVD

Komodo’s intelligent and results- driven evaluations have also proven extremely effective in practice and are reflected in the engine’s playing style. If Komodo 10 considers its position to be advantageous, it avoids exchanges and seeks to open the position, but when defending a worse position, it strives to exchange pieces and block the position, in an attempt to push the game towards a draw.
2 000,00 Kč

The aggressive Classical Dutch for Black

The Dutch (1.d4 f5) is known as a very aggressive and unbalanced opening, resulting in the lowest percentage of draws among the most common replies to 1.d4 . The opening became popular during the 1951 World Championship match, where both players tried it successfully. Today, players known for spectacular attacking chess are using the opening as a dangerous, surprise weapon.
770,00 Kč

The Open Games - A detailed overview

The Open Games begin after the moves 1.e4 e5. The name results from the fact that the position often opens quickly which might lead to an early clash of the enemy pieces. Typical examples are the Scotch Opening, the Two Knights Defence or the venerable King’s Gambit. But the most important openings after 1.e4 e5 are the Italian Game and the Ruy Lopez, and here the game often develops more slowly. On this DVD the International Master Georgios Souleidis presents these and all other relevant openings arising after 1.e4 e5 in 36 videos.
770,00 Kč

Master Class Vol.11: Vladimir Kramnik (download)

For Garry Kasparov it had been clear for quite some time who would be his successor as world chess champion: none other than Vladimir Kramnik! In 1992 Kasparov brought the 17-year old into the Russian team and the latter justified his early inclusion with eight wins and one draw in the Chess Olympiad in Manila. Eight years later Kramnik in fact defeated his mentor in the world championship match in London and became the 14th chess world champion. It was thanks to Kramnik that the split between world championships which had begun in 1993 was brought to an end. Kramnik defended his title in 2004 against Peter Leko and in the reunification match in 2006 he defeated Veselin Topalov. In 2007 Kramnik lost the title to Viswanathan Anand at the world championship tournament in Mexico and was also defeated by the Indian in 2008 in the return match. Even after losing the title of world champion Vladimir Kramnik has continued to remain among the absolute elite of players in the world – till the present day. With his deep understanding of chess Vladimir Kramnik is considered one of the greatest masters of strategy in the history of the game. His flawless technique has enabled him to bring to a successful conclusion innumerable encounters in the endgame. In the realm of opening theory too Kramnik is one of the leading players. In addition to many other contributions, he has decisively shaped the theory of the Berlin Defence to the Ruy Lopez and that of the Catalan Opening with many original ideas. This DVD allows you to learn from the example of one of the best players in the history of chess and from the explanations of the authors (Yannick Pelletier, Mihail Marin, Karsten Müller and Oliver Reeh) how to successfully organise your games strategically, consequently how to keep your opponent permanently under pressure and how to bring your games to a successful conclusion with accurate technical endgame play. Through Vladimir Kramnik’s games it is possible, moreover, to follow the history and development of numerous popular openings and thus obtain a better understanding of the ideas behind them.
790,00 Kč

Deep Junior 13.8 mulitprocessor version (Download)

Deep Junior je zpět - silnější než dříve. Tento program je používán již více než deset let nejlepšími hráči jako tajná zbraň pro nalezení ohromujících novinek a nápadů a to tam, kde tradiční šachové motory vidí pouze tahy bez inspirace. Důvod je jasný: Junior má své vlastní speciální vyhledávací techniky a vyhodnocovací funkce, díky nimž je odlišný od jiných šachových programů. Je to energické a zábavné, obětovat materiál za iniciativu vždy, když vidí šanci. Je zdrojem nových myšlenek v tradičních pozicích ve hře proti člověku nebo stroji.
2 170,00 Kč

Master Class Vol.4: José Raúl Capablanca (download)

Byl zázračné dítě a je obklopen mnoha pověstmi. Ve svých nejlepších časech, byl považován za nepřekonatelného a mnohými byl považován za největší šachový talent všech dob: José Raúl Capablanca, narozený 1888 v Havaně. Ve věku 13 let se stal kubánským šampionem; V roce 1909 senzačně porazil Marshalla 8: 1 a tak byl katapultován do světové elity.
810,00 Kč

Meet the Nimzo-Indian with 4.Qc2 (download)

Rustam Kasimdzhanov, the FIDE World Champion in 2004, is pre-destined to deal with the subject of the Nimzo-Indian with 4.Qc2, since he has been extremely successful with this opening both with White and with Black. The Usbek grandmaster has also gathered valuable experience on the subject when working as a second to world champion Anand.
810,00 Kč

Power Strategy 2 - The Middlegame - Static Positions (download)

V šachu, stejně jako v reálném životě, člověk často čelí pokušení: chytit pěšce, obsadit otevřený soubor, zahájit útok na krále , a tak dále. Na tom všem není v podstatě nic špatného , ale před zahájením takové konkrétní akci, by si jeden měl být jist, že je na to zralá pozice .
810,00 Kč
Nejprodávanější

Chess Assistant 12 Lite

Chess Assistant 12 Lite má omezenou funkčnost ve srovnání s plnou komerční verzi, jako je CA 12 Starter. Šachový program zdarma.
0,00 Kč

DGT 2010 - šachové hodiny

Šachové hodiny DGT 2010 FIDE plně nahrazují model DGT 2000 FIDE a vycházejí z původního designu, ale s mnohými vylepšeními.
Od 1 440,00 Kč

Arasan - Verze 16.3

Šachový program zdarma - Arasan pro Windows
0,00 Kč
Novinky
Letni Prazdniny - 23. února 2019
Z důvodů letních prázdnin je omezen provoz obchodu v termínu 22.7 - 26.7.2019. Software ke stažení bude obsluhován obden až dva, fyzické objednávky pak budou vyřízeny v průběhu 27.7.2019. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné prázdninové dny. Mrázek David
Podrobnosti
Nové verze od ChessBase - 21. prosince 2018
Na konci roku opět vycházejí nové verze programů od společnosti ChessBase.
Podrobnosti
Blokovaní pěšci - 21. února 2016
Přinášíme Vám další partii na téma Blokovaní pěšci
Podrobnosti
Šachové knihy - 14. března 2015
Máte zájem o knihy z nabídky everymanchess? Právě nyní dochází k objednání zboží. Pokud tedy máte zájem o nějaký titul - napište nám, abychom jej mohli dovést společně s objednávaným zbožím.
Podrobnosti
Dovolujeme si Vás upozornit na vznik nové kategorie - tedy defacto další rozšiřování naší nabídky. Kategorie se nazývá 60 minut a je v sekci Šachový Trénink.
Podrobnosti
Chess Assistant 15 s Houdini 4 je unikátní nástroj pro správu šachové hry a databází, k online šachové hře, k analyzování hry, nebo hře proti počítači. Chess Assistant má dlouhou historii zhlediska inovačních a pokročilých analytických funkcí a nyní, s vestavěným CQL vyhledávacím systémem se také ujal vedení v pokročilých funkcí vyhledávání.
Podrobnosti
Zařadili jsme do naší nabídky další šachové programy společnosti ChessBase a to z řady Fritz Trainer.
Podrobnosti
Všech 1198 her odehraných tímto šachovým šampionem.
Podrobnosti
Chess Assistant 15 - 23. listopadu 2014
Na konci roku opětovně vychází nová verze šachového programu Chess Assistant tentokrát ve verzi 15.
Podrobnosti
ChessBase 13 Mega package - 19. listopadu 2014
Přichází nová verze šachového programu ChessBase 13...
Podrobnosti

Články, hodnocení, novinky, tipy....

Stažení a Instalace programu Deep Rybka 4 UCI

Navštivte http://www.chessok.com/dlurl/geturl.php Vložte vaše Deep Rybka 4 seriové číslo. Obdržíte link ke stažení programu. Link ke stažení bude platný pouze 5 dní a pouze... další...

Dinosaur Chess

Dinosaur Chess Dinosaur Chess je zábavný způsob, jak se naučit šachy a to pro absolutní začátečníky. Předpokládá se, absolutně nulová znalost hry a hodí se dokonale... další...

Chess Assistant 15 s Houdini 4

Chess Assistant 15 Po nedávném vydání slavného šachového motoru Houdini 4, bylo několik rozhraní aktualizováno s novými funkcemi a novým motorem. Chess Assistant... další...