DGT

Digitální šachové hodiny DGT 2500

DGT2500 je novým standardem pro měření herního času, schváleným a doporučeným Mezinárodní šachovou federací FIDE. Skvělé nové šachové hodiny vyvinuté pro potřeby všech hráčů. Díky třicetiletým zkušenostem a mnohaletému výzkumu DGT vytvořilo to nejlepší ještě lepší. Díky těmto vylepšením jsou šachové hodiny DGT2500 nejlepšími dostupnými šachovými hodinami.
€62,93

Digitální šachové hodiny DGT 3000 - limitovaná edice

DGT 3000 jsou oficiální šachové hodiny schválené mezinárodní šachovou federací pro všechny soutěže FIDE a nahrazují hodiny DGT XL s mnohým vylepšením.
€71,86

Digitální šachové hodiny DGT Easy - black beyond

DGT Easy - black beyond Po vzrůstající poptávce po levných a jednoduchých digitálních hodinách pro trénink, školy a kluby, byl uveden v polovině roku 2006 nový model digitálních hodin DGT Easy a DGT Easy +.
€40,56 €36,54

Digitální šachové hodiny DGT Easy - crimson cruz

DGT Easy - crimson cruz Po vzrůstající poptávce po levných a jednoduchých digitálních hodinách pro trénink, školy a kluby, byl uveden v polovině roku 2006 nový model digitálních hodin DGT Easy a DGT Easy +.
€40,56 €36,54

Digitální šachové hodiny DGT travel timer

Cestovní šachové hodiny DGT Travel timer mají časovač pohybu, možnosti časovače hry, obsahují nastavení bonusů a zpoždění s náhodným Chess960 generátorem
€36,54

Centaur crystal edition

tento šachový počítač má všechny funkce, na které jste zvyklí z klasického DGT Centaur, ale jeho kryt jsme udělali zcela transparentní. Díky tomu přesně vidíte technologii, která vám umožní cítit se, jako byste hráli proti lidskému soupeři. S počítačem DGT Centaur Crystal Edition jsme vytvořili doslova průhlednou hru, a to vlastně docela retro. Vzpomínáte si na devadesátá léta?
€420,21

DGT Centaur šachový počítač

Nemáte nikoho kdo by s vámi hrál šachy a zrovna máte chuť si dát partii? Šachový počítač DGT Centaur se přizpůsobí vaší síle! Velmi inovativní a silný šachový počítač. ELO má v rozpětí od 300 do 3000, ale dokáže se přizpůsobit síle hráče a hraje mnohem podobněji jako člověk! To dává každému slušnou šanci vyhrát, trénovat a zároveň se bavit. Tento vynikající počítač nestojí desítky tisíc, ale je finančně dostupný velkému počtu šachistů. Začátečníkům, klubovým hráčům i velmistrům.
€334,95

DGT Chess Box Brown

Chess Starter Box Brown obsahuje dvojitou skládací šachovnici, vysoce kvalitní vážené plastové šachové figurky DGT s výškou krále 86 mm a šachové hodiny DGT1002. Šachovnice je vyrobena z laminované lepenky a má čtvercovou velikost 50x50 mm.
€41,82

Digitální šachové hodiny DGT 1001 D

DGT1001 jsou univerzální herní hodiny vhodné do škol, klubů nebo pro domácí použití. Mají přehledné křišťálové zobrazení, jsou velmi snadno ovladatelné a velmi cenově dostupné.
€26,80

Digitální šachové hodiny DGT 1001 M

DGT1001 jsou univerzální herní hodiny vhodné do škol, klubů nebo pro domácí použití. Mají přehledné křišťálové zobrazení, jsou velmi snadno ovladatelné a velmi cenově dostupné.
€26,80

Digitální šachové hodiny DGT 1002

DGT1002 jsou nejjednodušší šachové hodiny s bonusovými možnostmi dostupnými kdekoli. Jejich nastavení a používání je velmi snadné. Jednoduše stiskněte tlačítko + nebo - nastavte čas a hra může začít! Snadno pochopitelné a zábavné!
€29,64

Digitální šachové hodiny DGT 1005 Byo-yomi

Jsou ideální pro hry na turnajích, v klubu nebo pro příležitostnou domácí hru šógi nebo go. Bez nutnosti procházet složitými nabídkami budete během okamžiku připraveni k další hře. DGT1005 Byo-yomi používá zvukové signály k označení intervalů, přičemž ke konci periody se ozve dlouhé pípnutí podobně jako při vyvolávání vteřin v tradičním časování hry Go.
€27,20

Digitální šachové hodiny DGT 1006 BACKGAMMON TIMER

Šachové hodiny DGT1006 Backgammon Timer můžete používat s celou řadou her, jako jsou šachy, dáma, poker, Scrabble™, Lost Cities, Party & Co, domino, Boggle, Osadníci, Carcassonne, Trivial Pursuit, Monopoly nebo jiné hry pro dva hráče. Stačí je zapnout, nastavit požadovanou dobu hry a spustit hodiny. Hra může začít!
€26,39

Digitální šachové hodiny DGT 2010

Šachové hodiny DGT 2010 FIDE plně nahrazují model DGT 2000 FIDE a vycházejí z původního designu, ale s mnohými vylepšeními.
Od €58,46

Digitální šachové hodiny DGT 3000

DGT 3000 jsou oficiální šachové hodiny schválené mezinárodní šachovou federací pro všechny soutěže FIDE a nahrazují hodiny DGT XL s mnohým vylepšením.
€66,99

Digitální šachové hodiny DGT Echo pro nevidomé

DGT hrdě představuje DGT Echo, mluvící šachové hodiny pro nevidomé a slabozraké hráče.
€223,30

Digitální šachové hodiny DGT North American

Šachové hodiny North American byly vyvinuty ve spolupráci s Americkou Šachovou federací (United States Chess Federation) pro americký trh, ale později byly uvolněny pro globální trh. Funkce odložení je vyrobena tak, aby vyhovovala americké zakázce a je odlišná od FIDE hodin. Všechny ostatní funkce jsou v souladu s FIDE, viz manuál pro podrobnější informace.
€64,55

Digitální šachové hodiny DGT Easy +

Po vzrůstající poptávce po levných a jednoduchých digitálních hodinách pro trénink, školy a kluby, byl uveden v polovině roku 2006 nový model digitálních hodin DGT Easy a DGT Easy +.
€46,65 €40,19