Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Útok na Krále I - ke stažení

Attack on the King I (Download) - Tento šachový program zahrnuje 33 000 cvičení z mistrovských her. V každém cvičení budete muset najít nejlepší pokračování k útoku proti králi.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
423,00 Kč

Útok na Krále I ke stažení/ Attack on the King I download

  • Rating: 1000-1600 ELO
  • Obtížnost: Klubový hráč
  • Hesla: Taktika, Střední hra

Nejlepší způsob, jak zlepšit svou šachovou hru, je trénovat sami na svém počítači při řešení problémů z praktických šachových her. Pokud jste začátečník, ale už víte jak dát mat jedním tahem, budete muset jít dál a dozvědět se jak zaútočit na krále a dát mat ve dvou tazích!

Tento šachový program zahrnuje 33.000 cvičení z mistrovských her. V každém cvičení budete muset najít nejlepší pokračování k útoku proti králi.

Všechny cvičení jsou převzata z praktických her a uspořádána podle jmen figur a obtížností. Velký počet cvičení je samozřejmě vynikající nástroj pro rychlý trénink jak pro začátečníky tak i klubové hráče.

Získáte zpětnou vazbu a příležitost sledovat svůj pokrok.

  • Studujte tréninkové materiály a vyzkoušejte si své znalosti
  • Zkontrolujte si své historické hodnocení
  • Udržujte si přehled o pokroku jiných uživatelů. Soutěžte proti svým přátelům a členům rodiny
  • Získejte praxi hrou proti šachovému programu

Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 64 Mb RAM, Hard Disk 50 Mb of free disk space, Windows 8/7/XP/Vista. Žádný jiný šachový program není potřeba.

 

aotk1.png               aotk2.png

Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Kompletní šachový kurs ke stažení

Complete Chess Course (Download) 55 šachových lekcí pro začátečníky a klubové hráče
423,00 Kč

ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
423,00 Kč

ŠachMat I - ke stažení

Checkmates I (Download) - Tento kurz obsahuje obrovské množství cvičení a tak je vynikajícím nástrojem pro rychlostní trénink, a to i pro silnější hráče. Tento program zahrnuje 40.000 cvičení ...
508,00 Kč