Útok na Krále I - ke stažení

Attack on the King I (Download) - Tento šachový program zahrnuje 33 000 cvičení z mistrovských her. V každém cvičení budete muset najít nejlepší pokračování k útoku proti králi.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€17,77

Útok na Krále I ke stažení/ Attack on the King I download

  • Rating: 1000-1600 ELO
  • Obtížnost: Klubový hráč
  • Hesla: Taktika, Střední hra

Nejlepší způsob, jak zlepšit svou šachovou hru, je trénovat sami na svém počítači při řešení problémů z praktických šachových her. Pokud jste začátečník, ale už víte jak dát mat jedním tahem, budete muset jít dál a dozvědět se jak zaútočit na krále a dát mat ve dvou tazích!

Tento šachový program zahrnuje 33.000 cvičení z mistrovských her. V každém cvičení budete muset najít nejlepší pokračování k útoku proti králi.

Všechny cvičení jsou převzata z praktických her a uspořádána podle jmen figur a obtížností. Velký počet cvičení je samozřejmě vynikající nástroj pro rychlý trénink jak pro začátečníky tak i klubové hráče.

Získáte zpětnou vazbu a příležitost sledovat svůj pokrok.

  • Studujte tréninkové materiály a vyzkoušejte si své znalosti
  • Zkontrolujte si své historické hodnocení
  • Udržujte si přehled o pokroku jiných uživatelů. Soutěžte proti svým přátelům a členům rodiny
  • Získejte praxi hrou proti šachovému programu

Systémové požadavky: IBM-compatible PC, 64 Mb RAM, Hard Disk 50 Mb of free disk space, Windows 8/7/XP/Vista. Žádný jiný šachový program není potřeba.

 

aotk1.png               aotk2.png

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Kompletní šachový kurs ke stažení

Complete Chess Course (Download) 55 šachových lekcí pro začátečníky a klubové hráče
€17,77

ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
€17,77

ŠachMat I - ke stažení

Checkmates I (Download) - Tento kurz obsahuje obrovské množství cvičení a tak je vynikajícím nástrojem pro rychlostní trénink, a to i pro silnější hráče. Tento program zahrnuje 40.000 cvičení ...
€21,34