First Step

Série šachových knih First Step - První kroky

Skandinávská

Základem knih First Steps jsou pečlivě vybrané naučné hry, které přesně ukazují, čeho se obě strany snaží dosáhnout. Je zde dostatek teorie, aby se zlepšující se hráč mohl s otevřením seznámit, aniž by se cítil zahlcen. Pokud se chcete seznámit s novým zahájením, jsou První kroky ideálním začátkem.
€18,14

First Steps: The Modern

Moderní obrana je důležité zahájení, které může černý hrát proti naprosto jakémukoli systému zahájení bílého. Je to ambiciózní, protiútočná zbraň, kterou upřednostňují dynamičtí hráči.
€19,66

First Steps: The French

Základem knih First Steps jsou pečlivě vybrané naučné hry, které přesně ukazují, čeho se obě strany snaží dosáhnout.
€19,66

First Steps: The Caro-Kann

First Steps je nová úvodní série, která je ideální pro zlepšující se hráče, kteří chtějí jednoduché a přímočaré vysvětlení.
€18,71

First Steps: The Queen's Gambit

First Steps je nová úvodní série, která je ideální pro zlepšující se hráče, kteří chtějí jednoduché a přímočaré vysvětlení. First Steps klade důraz na: základní principy základní strategie klíčové triky a pasti
€19,66

First Steps: Fundamental Endings

Mnoho hráčů všech úrovní se při studiu šachu soustředí téměř výhradně na zahájení. Jen velmi málo hráčů věnuje studiu koncovek mnoho času, což je téměř jistě chyba. Uděláte-li v zahájení špatný tah, může se vám stát, že se dostanete do mírně nevýhodné pozice. Špatný tah v koncovce může snadno změnit výhru v remízu nebo dokonce v prohru.
€18,71

First Steps: The Colle and London Systems

Colle a Londýn jsou systémy zahájení pro bílého začínající 1 d4. Nová série zahájení First Steps je ideální pro zlepšující se hráče, kteří chtějí jednoduché a přímočaré vysvětlení.
€23,06

First Steps: 1 e4 e5

Základem knih First Steps jsou pečlivě vybrané naučné hry, které přesně ukazují, čeho se obě strany snaží dosáhnout. Je zde dostatek teorie, aby se zlepšující se hráč mohl s otevřením seznámit, aniž by se cítil zahlcen. Zahájení šachové partie 1 e4 e5 je tak časté, že výsledný komplex systémů zahájení tradičně dostává vlastní přívlastek "Otevřené hry" (1 e4 s dalšími odpověďmi jsou "polootevřené hry" a vše ostatní spadá pod "uzavřené hry").
€18,52