Antikvariát

Šachové knihy z druhé ruky

Celý svět se od nich učí

Celý svět se od nich učí - aneb 100 vybraných partií deseti předních velmistrů poválečných let, éry začínající Botvinnikem a končící Karpovem.
€5,67

Sbírka partií sicilské hry

Sbírka partiíí sicilské hry a teoretické pojednání
€26,46

Šachový sborník 1955

Kniha Ladislava Alstera Šachový sborník 1955 se zabývá domácími i světovými událostmi v roce 1955, navíc obsahuje i zajímavá teoretická pojednání v oblasti zahájení i koncovek, zprávy z korespondenčního šachu, novinky v československých šachových studiích a vzpomínky na Josefa Loumu a Otakara Votrubu.
€6,43

Theorie moderního šachu - 4 díl - zavřené hry

Od prvého vydání čtvrtého dílu "Theorie moderního šachu" uplynuly jen tři roky. Přesto však bylo nutno některé oddíly této knihy (Němcovičova indická obrana, Grunfeldova indická obrana a královská indická obrana) od základů přepracovat a v jiných zahájeních provést velmi podstatné změny. Je to dokladem, jak rychle se vyvíjí šachová theorie zvláště na úseku moderních t.zv. zavřených systémů zahájení.....
€11,34

Šachy rukověť praktické hry

Učebnice šachové hry, kde autor provází čtenáře od základů šachu, přes techniku hry, teorii zahájení až ke koncovkám a studie. Jedná se o raritní a vzácný výtisk.
€26,46

Šachy rukověť praktické hry

Učebnice šachové hry, kde autoři provází čtenáře od základů šachu, přes techniku hry, teorii zahájení až ke koncovkám a studie. Jedná se o raritní a vzácný výtisk.
€52,92

Sto dní v Baguiu

Sto dní v Baguiu - o Titul mistra světa v šachu 1978
€4,91

Oldřich Duras - Životní dílo

Oldřich Duras - Životní dílo Velký mistr šachové kombinace
€26,46

Katalonskoje Načalo

Katalonskoje Načalo
€6,80