Komodo

Šachový program Komodo

je známý svou vysokou úrovní umělé inteligence a je schopen porazit i šachové mistry. Jeho silné schopnosti jsou výhodou pro hráče, kteří chtějí zlepšit své šachové dovednosti a porazit silnější protivníky.
Tento program je jedním z nejlepších na trhu a jeho silné schopnosti umělé inteligence jsou skvělou příležitostí pro zlepšení vašich dovedností.

Filtr

Komodo Dragon 3.2

Nový motor Komodo Dragon 3.2 získal přibližně 20 Elo bodů oproti verzi 3.0 a více než 100 Elo bodů oproti verzi 2.0 při použití procesorového jádra v bleskové hře. To je obrovské zlepšení pro program, který již dosáhl na úroveň Elo přes 3500! U nevyvážených zahájení, např. vzácných variant nebo gambitů, je zisk ještě větší (120 až 130 Elo bodů). Na více jádrech nebo delších časových kontrolách může být zisk Elo o něco menší, a to kvůli vyššímu rozsahu tahů. Rozhraní v českém jazyce
Od 2 400,00 Kč

Komodo Dragon 2 - DVD

Šachový program "Dragon 2" - Nový koncept. Programátoři Komodo GM Larry Kaufman a Mark Lefler se nedávno rozhodli začít po vydání Komodo 14 znovu a od nuly. Tento posun od klasického motoru k novému "Drakovi", který stejně jako Fat Fritz 2.0 čerpá sílu z kombinace výkonného motoru s neuronovou sítí, je zcela zásadní. Síť Komodo Dragon 2 byla vycvičena s pomocí nespočtu ultrarychlých her klasického Komodo 14, který byl po dlouhou dobu nejsilnějším šachovým motorem na světě pro hry s krátkou dobou přemýšlení.
2 720,00 Kč

Komodo Chess 14

Komodo 14 myslí jako žádný jiný šachový program Inspirováni programem AlphaZero začali před dvěma lety programátoři Komodo GM Larry Kaufman a Mark Lefler od základu přepracovávat svůj motor. Bylo to dobré rozhodnutí, protože Komodo 13 nastavovalo nová měřítka nejen na základě svého výkonu, ale také díky inovativnímu přístupu s "MCTS" ("Monte Carlo Tree Search"). Komodo 14 v této úspěšné koncepci pokračuje. Kromě dalšího zlepšení herní síly nabízí Komodo 14 nové vzrušující funkce pro konfiguraci motoru
Od 2 667,00 Kč

Komodo Chess 13 - DVD

Komodo 13 thinks like no other chess program. Inspired by AlphaZero, Komodo developers GM Larry Kaufman and Mark Lefler have reinvented their engine from scratch over the last two years. The result speaks for itself: The new Komodo 13 MCTS ("Monte Carlo Tree Search") searches for candidate moves in an incredibly innovative way and finds solutions most engines never see!
2 551,00 Kč

Komodo Chess 10

Inteligentní a na výsledky zaměřená hodnocení systému Komodo se v praxi rovněž ukázala jako velmi účinná a odráží se ve stylu hry motoru. Pokud Komodo 10 považuje svou pozici za výhodnou, vyhýbá se výměnám a snaží se pozici otevřít, ale při obraně horší pozice se snaží vyměňovat figury a blokovat pozici ve snaze dotlačit partii k remíze.
Od 2 000,00 Kč

Komodo 8 (download)

Komodo je šachový program, který je odlišný od ostatních. Komodo často vidí hlouběji než ostatní...
2 200,00 Kč 2 160,00 Kč