Pro děti a začátečníky

Kurzy v této sekci nejsou samostatnými šachovými programy.
Před tím než si zakoupíte téninkový kurz, stáhněte si prosím zdarma šachové rozhraní Peshk@ s demoverzí tréninkových kurzů a instalačního manuálu. (Manual v PDF)
Po té co zakoupíte Vámi požadovaný kurz - klikněte na link/odkaz na STEJNÉM počítači (kde je nainstalován Peshk@), a tento kurz bude automaticky nainstalován do rozhraní Peshka.


Filtr

Fritz a Chesster - 2. část

Vrhněte se do šachové akce a tah po tahu zachraňte Chesstera z hlubin hradu černého krále. Připojte se k Fritzovi a Biance v napínavém šachovém dobrodružství a vstupte do místností hradu, kde vám každý úkol pomůže zdokonalit dovednosti a připravit se na konečné zúčtování.
Od 790,00 Kč

Fritz a Chesster - 1. část

Naučte se strategicky myslet, vyzkoušejte si záludná mentální cvičení a zvládněte zábavné a vzrušující úkoly - to vše s velkou dávkou šachových znalostí. To vše a ještě více na vás čeká v tomto neobvyklém šachovém dobrodružství, které již získalo velké mezinárodní uznání. Začněte hrát hru Fritz & Chesster 1. díl ve verzi 3.0 ihned a na jakémkoli počítači, notebooku, tabletu nebo iPadu s přístupem k internetu a vydejte se společně s princem Fritzem a jeho sestřenicí Biankou na cestu za pravidly šachu a mnoha taktickými motivy.
Od 790,00 Kč

Fritz a Chesster - 3. díl Šachy pro vítěze

Toto nezapomenutelné šachové dobrodružství je navrženo tak, aby tah po tahu rozvíjelo dovednosti mladých šachistů. Objevte minihry, mozkové závity a další zajímavosti na každé atrakci. Šachové tipy a dovednosti získáte při jízdě v autíčkách a na ruském kole. Zdokonalte si šachovou strategii a taktiku, zahájení, střední hru a koncovku a využijte získané znalosti k vítězství. Užijete si spoustu zábavy a zároveň se dozvíte více o vážné věci, jakou je hraní - a vyhrávání - šachů!
Od 790,00 Kč

Fritz and Chesster online

Klasika mezi dětskými šachovými programy! Výuka strategického myšlení, chytrý trénink mozku, napínavé soutěžní situace, spousta zábavy a pořádná porce šachových znalostí - to vše a mnohem více je součástí tohoto neobvyklého šachového dobrodružství, které již získalo mnoho mezinárodních ocenění. Tato verze obsahuje aktivační kód pro prohlížečovou verzi na adrese chess-for-children.chessbase.com Doba běhu: 3 roky. Lze odemknout až 3 různé herní účty!
490,00 Kč