Herní programy

Herní šachové programy Fritz, Komodo, Houdini patří k tomu nejlepšímu co je dnes na trhu. Můžete si procvičit šachová zahájení nebo koncovky, prostě vše co potřebujete.
Tyto programy obsahují perfektní šachové motory, například Power Fritz 18 s technologií NNUE (zkráceně neuronová síť)

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku
Filtr

Fritz 19 s češtinou

Fritz 18 znamenal začátek nové éry a Fritz 19 posouvá tento vývoj dále: hra proti Fritzovi by měla být víc než jen partie - měl by to být zážitek. V době, kdy online šachy dominují, musí šachový program nabídnout něco zvláštního, aby byl skutečnou alternativou ke hře proti člověku. Ve Fritz 19 to funguje takto: Je zde šest různých typů, které napodobují typické klubové hráče: Všestranný hráč, Agresivní hráč, Posiční hráč, Podvodník, Opatrný hráč, Expert na koncovky.
Od 2 220,00 Kč

Fritz - Váš šachový trenér

Šachový program pro začátečníky, kteří se chtějí šachy jen bavit: Hrajte proti Fritzovi nebo online, inteligentní tipy, drzé hlášky, snadné použití, rozumná cena! Upozornění pro fanoušky Fritze: tento program není dalším vývojem Fritze18 a není kompatibilní!
Od 500,00 Kč

Komodo Dragon 3.2

Nový motor Komodo Dragon 3.2 získal přibližně 20 Elo bodů oproti verzi 3.0 a více než 100 Elo bodů oproti verzi 2.0 při použití procesorového jádra v bleskové hře. To je obrovské zlepšení pro program, který již dosáhl na úroveň Elo přes 3500! U nevyvážených zahájení, např. vzácných variant nebo gambitů, je zisk ještě větší (120 až 130 Elo bodů). Na více jádrech nebo delších časových kontrolách může být zisk Elo o něco menší, a to kvůli vyššímu rozsahu tahů. Rozhraní v českém jazyce
Od 2 400,00 Kč

ChessBase 17 + Power Fritz 18

ChessBase je osobní samostatná šachová databáze, která se stala standardem na celém světě. ChessBase používá každý, od mistra světa až po amatéra ze sousedství. Je to program pro každého, kdo miluje šachovou hru a chce se o ní dozvědět více. Začněte svůj osobní příběh úspěchu s ChessBase a užijte si hru ještě více. "Vyhledávání podobností" zobrazuje všechny partie s podobnou pěšcovou strukturou, vzory obětí, pozice v koncovce atd.; "Let's check "*: přístup k největší světové databázi hloubkových analýz (více než 200 milionů pozic); "Instant Analysis": přístup k největší světové databázi hloubkových analýz (více než 200 milionů pozic); "Instant Analysis": vyhledávání partií podle zahájení, hráčů a turnajů: Jakákoli neanotovaná partie je analyzována téměř bez prodlení ihned po načtení (volitelně). "Asistovaná analýza": při vstupu do partie se při každém kliknutí na figuru vytvoří hodnocení pro všechna její možná cílová pole; "Taktická analýza" anotuje partii, vloží komentář, varianty a diagramy, před silné tahy nebo chyby, do partie nebo celé databáze. Šachový program Fritz fascinuje šachový svět už 30 let. A příběh úspěchu pokračuje. Ve Vídni mohl nejpopulárnější šachový program všech dob opět podtrhnout své prvenství: nově vyvinutý neuronový motor s technologií NNUE vyhrál oficiální mistrovství světa v šachovém softwaru! S Power Fritzem 18 máte na svém počítači program, který je světovým šampionem.
Od 4 820,00 Kč

Fritz 18 v češtině

Na přelomu století Fritz fascinoval šachový svět vítězstvím nad Garrym Kasparovem a tehdejším vládcem světa Vladimirem Kramnikem. „Nejoblíbenější šachový program“ (podle německého časopisu Der Spiegel) vám nabízí vše, co budete potřebovat jako oddaný šachový nadšenec: inovativní metody školení pro amatéry i profesionály, plus přístup k celé sadě webových aplikací ChessBase, včetně Playchess herního serveru.
Od 2 040,00 Kč

Komodo Dragon 2 - DVD

Šachový program "Dragon 2" - Nový koncept. Programátoři Komodo GM Larry Kaufman a Mark Lefler se nedávno rozhodli začít po vydání Komodo 14 znovu a od nuly. Tento posun od klasického motoru k novému "Drakovi", který stejně jako Fat Fritz 2.0 čerpá sílu z kombinace výkonného motoru s neuronovou sítí, je zcela zásadní. Síť Komodo Dragon 2 byla vycvičena s pomocí nespočtu ultrarychlých her klasického Komodo 14, který byl po dlouhou dobu nejsilnějším šachovým motorem na světě pro hry s krátkou dobou přemýšlení.
2 720,00 Kč

Fat Fritz 2.0 SE v češtině

Fat Fritz 2.0 je nástupcem revolučního Fat Fritz, který byl založen na slavných algoritmech AlphaZero. Využívá novou japonskou technologii umělé inteligence, která dosahuje optimálního výkonu na běžných počítačových procesorech (CPU - není zapotřebí drahá grafická karta), a kombinuje to nejlepší z obou světů: novou masivní neuronovou síť, kterou Albert Silver vycvičil s původním Fat Fritzem, a zároveň se učí z chirurgické přesnosti legendárního vyhledávání Stockfish. Tato nová verze posouvá šachovou analýzu na vyšší úroveň a je nutností pro hráče všech úrovní dovedností, ať už začátečníky, nebo profesionály, kteří nepřijmou žádné kompromisy. Její porozumění nemá obdoby, protože se učila doslova studiem miliard šachových pozic. Rozhraní v českém jazyce

Komodo Chess 14

Komodo 14 myslí jako žádný jiný šachový program Inspirováni programem AlphaZero začali před dvěma lety programátoři Komodo GM Larry Kaufman a Mark Lefler od základu přepracovávat svůj motor. Bylo to dobré rozhodnutí, protože Komodo 13 nastavovalo nová měřítka nejen na základě svého výkonu, ale také díky inovativnímu přístupu s "MCTS" ("Monte Carlo Tree Search"). Komodo 14 v této úspěšné koncepci pokračuje. Kromě dalšího zlepšení herní síly nabízí Komodo 14 nové vzrušující funkce pro konfiguraci motoru
Od 2 667,00 Kč

Fritz 16 na DVD

Kdy je nejpříjemnější hra v šachy? Když vyhrajete! Když Fritz asi před 25 lety vstoupil do svých prvních turnajů, lidé měli stále reaálnou šanci, že motor porazí. Pouhých pár let byl Fritz bit velmistry z vleva, z prava z prostředku, ale od svého vítězství 4:2 nad Kramníkem v roce 2006 je Fritz považován za bezkonkurenční program.
1 780,00 Kč 1 680,00 Kč

Komodo Chess 13 - DVD

Komodo 13 thinks like no other chess program. Inspired by AlphaZero, Komodo developers GM Larry Kaufman and Mark Lefler have reinvented their engine from scratch over the last two years. The result speaks for itself: The new Komodo 13 MCTS ("Monte Carlo Tree Search") searches for candidate moves in an incredibly innovative way and finds solutions most engines never see!
2 551,00 Kč

Komodo Chess 10

Inteligentní a na výsledky zaměřená hodnocení systému Komodo se v praxi rovněž ukázala jako velmi účinná a odráží se ve stylu hry motoru. Pokud Komodo 10 považuje svou pozici za výhodnou, vyhýbá se výměnám a snaží se pozici otevřít, ale při obraně horší pozice se snaží vyměňovat figury a blokovat pozici ve snaze dotlačit partii k remíze.
Od 2 000,00 Kč

Komodo 8 (download)

Komodo je šachový program, který je odlišný od ostatních. Komodo často vidí hlouběji než ostatní...
2 200,00 Kč 2 160,00 Kč

Rybka 4 Book by Jiri Dufek (DVD)

The Rybka4 opening book is a high-class compilation of opening theory. It was developed for the world‘s strongest chess entity - 100 cores cluster Rybka and program Rybka4 and will maximize the program‘s playing strength. The choice of variations in the book is well suited to the style of the program, and the book has been fine-tuned and checked in thousands of games
675,00 Kč

Houdini 4 Standard (download)

Houdini 4 Standard: šachový program, napsal belgičan Robert Houdart, který je znám vyhledáváním obtíží a zdrojů v pozicích, které jiné motory nemohou rozlousknout. Nyní, s vydáním své nejnovější inkarnace, Houdini 4, se motor výrazně zlepšil. Jeho vylepšení Elo o 50 bodů síly ve hře představuje prakticky dvojnásobný výkon v analýze a motorů zápasů.
2 200,00 Kč

Houdini 6 Standard

Houdini 6 pokračuje tam, kde jeho předchůdce skončil a přidává dalších 60 Elo bodů k tomuto impozantnímu motoru, což opět dělá z Houdini nejsilnější šachový program současné doby, který je dostupný na trhu. S Houdini 6 získáte nejenom výpočetní výkon, ale také výkon časový!
Od 2 060,00 Kč