Caruana: Move by Move

Caruanův styl je univerzální. Je to velmi nebezpečný útočný hráč, který je stejně dobře doma v klidných strategických pozicích nebo v manévrování v koncovce.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
*
€21,52
Dostupnost: 1 je skladem

Italsko-americký velmistr Fabiano Caruana je dokonalým vzorem pro všechny začínající hráče. Již jako velmi silný velmistr ohlásil svou přítomnost jako hlavní uchazeč o titul mistra světa v roce 2014, kdy na Sinquefield Cupu v St Louis získal neuvěřitelných 8½/10 (včetně sedmi výher z prvních sedmi partií v řadě). Jednalo se o elitní turnaj, kde skončil s úžasným náskokem tří bodů před Magnusem Carlsenem, kterého koncem roku 2018 vyzve na souboj o titul mistra světa. Caruana si toto právo vydobyl díky skvělému vítězství v berlínském turnaji kandidátů, kde získal 9/13 bodů a skončil o bod před světovou špičkou.

Caruanův styl je univerzální. Je to velmi nebezpečný útočný hráč, který je stejně dobře doma i v klidných strategických pozicích nebo manévruje v koncovce. V tomto ohledu je ztělesněním moderního velmistra, je to pracovitý a odhodlaný bojovník, který se důkladně připravuje a hraje s velkým nasazením a přesností.

Série Move by Move představuje ideální formát pro nadšené šachisty, kteří se chtějí ve své hře zdokonalit. Při čtení jste neustále vyzýváni k zodpovídání zjišťovacích otázek - metoda, která výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování šachových znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob studia šachu, který zároveň poskytuje nejlepší možnou příležitost k uchování naučeného.

Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2018
Počet stran 368

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Ruy Lopez: Move by Move

Základní pokyny a školení v Ruy Lopezovi. Důležité myšlenky osvojené trvalým cvičením. Pokrývá jak hlavní linii, tak možnosti repertoáru d3 pro bílého. V této knize se velmistr Neil McDonald zabývá jedním z nejdůležitějších zahájení vůbec, Ruy Lopezem. Toto slavné zahájení má dlouhou a úctyhodnou historii a je stále všeobecně považováno za nejsilnější volbu bílého po 1 e4 e5. McDonald se dělí o své zkušenosti a znalosti Lopezova zahájení, rozebírá hlavní myšlenky obou stran a nabízí odpovědi na klíčové otázky.
€19,89

Anti-Sicilians: Move by Move

Mezinárodní mistr Cyrus Lakdawala zkoumá všechny antisicilské linie a předkládá repertoár pro černé. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tom, jak čelit antisicilským tahům.
€21,72