Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Šachová taktika pro začátečníky 2.0 (ke stažení)

Konečně byla vydána nová vylepšená verze legendární šachové taktiky pro začátečníky! Nové vylepšené sportovní rozhraní a přidaná cvičení (918). Určeno pro výuku dětí a to buď pro skupiny s učitelem či pod vedením rodičů.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
423,00 Kč

Chess Tactics for Beginners 2.0 (Download)

Konečně byla vydána nová a vylepšená verze legendárního šachového programu Chess Tactics pro začátečníky! Nová verze nabízí sportovní pohodlné uživatelské rozhraní a přidává 918 tréninkových cvičení. Vzdělávací šachový program je určen pro výuku dětí, a to buď ve skupinách s učitelem nebo doma pod vedením rodičů. Zahrnuje mnoho podkladů, a to od prvních kroků. Jaké by měl být? Měly byste vyřešit všechny úlohy - během lekce cca 6-30 cvičení. K dispozici je celkem více než 2200 taktických cvičení, které jsou tříděné podle tématu a obtížnosti a zajišťují tak rozmanitost a dobré porozumění základní šachové taktice. Můžete získat dostatek zpětné vazby a máte možnost sledovat svůj pokrok.

  • Prostudujte školicí materiály a otestujte své znalosti
  • Zkontrolujte své hodnocení v průběhu času
  • Udržujte si přehled o pokroku více uživatelů. Soutěžte proti svým přátelům a rodinným příslušníkům
  • Praktikujte tím, že hraje proti šachovému programu
    

Languages: English

System Requirements: IBM-compatible PC, 256 Mb RAM, Hard Disk 100 Mb of free disk space, Windows 2000/XP/Vista/7/8. No additional software required.

Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
423,00 Kč

CT-ART pro začátečníky ke stažení

CT-ART for Beginners (Download) - šachový kurz pro začátečníky, který obsahuje 150 vyučovacích příkladů Představujeme Vám typické šachové kombinace a 1500 nových cvičení na rozvoj vašich hracích schopností.
508,00 Kč

Základní šachové kombinace ke stažení

Elementary Combinations (Download) - Tento šachový kurz - základní kombinace - zahrnuje více než 5000 cvičení pro šachové začátečníky a různé taktické metody.
423,00 Kč