Chybami se šachista učí

PROČ! Zásadní otázka, díky které se můžeme v tréninku hodně posunout. V této knize se čtenářů na 100 příkladech ptám, PROČ je daný tah chybou. Může to být chyba taktická, poziční, vyhrávající i prohrávající.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
300,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Šachová kniha - Chybami se šachista učí

PROČ! Zásadní otázka, díky které se můžeme v tréninku hodně posunout.

V této knize se čtenářů na 100 příkladech ptám, PROČ je daný tah chybou. Může to být chyba taktická, poziční, vyhrávající i prohrávající.

Nikdo není dokonalý. I mistři světa ve svých partiích často chybovali. Klíčové však je, aby se každý šachista dokázal ze svých chyb poučit a příště už je pokud možno neopakoval. mezinárodní mistr a zkušený trenér David Kaňovský ve své nové knize předkládá čtenářáům 100 příkladů, ve kterých je prvořadým úkolem přijít na to, proč je tah zahraný v partii chybou. Přičemž se nemusí jednat o zaváhání taktcké, ale může to být chyba strategická, vypouštějící převahu, či ztrácející možnost vítězného pokračování. Pro pobavení a zpestření jsou navíc do knížky zasazeny různé šachové perličky ze světa šachové historie, současnosti a skladebního šachu. 

Vazba Paperback
Jazyk Česky
Datum vydání 2017
Počet stran 165

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

DGT Chess Box Brown

Chess Starter Box Brown obsahuje dvojitou skládací šachovnici, vysoce kvalitní vážené plastové šachové figurky DGT s výškou krále 86 mm a šachové hodiny DGT1002. Šachovnice je vyrobena z laminované lepenky a má čtvercovou velikost 50x50 mm.
1 030,00 Kč