Combo 2 - šachová zahájení - program ke stažení

Toto je perfektní manuál šachových zahájení. Nabízí teoretický přehled všech šachových zahájení, které jsou ilustrované podle her ​​největších šachistů.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€36,08

Opening Lab

Je perfektním manuálem pro šachové zahájení. Nabízí teoretický přehled všech šachových zahájení, které jsou nabízeny  z poučných her největších šachistů. Tento kompaktní zahajovací šachový manuál obsahuje podrobnější klasifikaci, díky níž je vhodný pro hráče všech úrovní - pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé hráče. Každá varianta zahájení je dodávána s hodnocením a charakteristiky hlavních tahů. Historie vývoje změny "je popsána, stejně jako jejich aktuální stav. Teoretický materiál pěkně ilustruje klasické hry s podrobnými anotacemi, které dokládají hlavní myšlenky a plány pro každou variantu jak pro bílé tak i pro černé.

K dispozici je také speciální tréninková sekce s více než 350 cvičení různé obtížnosti na více než 40 zahájení.

Systémové požadavky: IBM PC kompatibilní, 64 MB RAM, pevný disk 50 MB volného místa na disku, Windows 7/XP/Vista, CD-ROM. Nepotřebujete žádný další software.

Encyklopedie omylů v zahájení / Encyclopedia of Opening Blunders

Encyklopedie omylů v zahájení - Naučte se hrát šachy a sledujte chyby a pasti v šachovém zahájení, které byly zjištěny v průběhu času. Program určený pro studium hrubých chyb ve více než 40 šachových zahájeních a obsahuje více než 1250 poučných cvičení různé obtížnosti z praktické hry.

Buďte připraveni nastražit past a také se jí vyhnout díky encyklopedii Úvodní hrubých chyb!

Systémové požadavky: IBM PC kompatibilní, 32 MB RAM, pevný disk 50 MB, Windows 95/98/2000/NT/XP/Vista/7, CD-ROM. Nepotřebujete žádný další software.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Jak vyhrát miniatury v šachu (Download)

How to Win Miniatures at Chess (Download) - Dejte mat ve druhém, třetím či čtrvtém tahu... Tento kurz je určen pro klubové hráče a obsahuje více než 5900 cvičení pro mat ve 2 tazích v zahájení a přibližně 700 z nich pro mat ve 3 nebo 4 tazích.
€21,34

ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
€17,77

ŠachMat I - ke stažení

Checkmates I (Download) - Tento kurz obsahuje obrovské množství cvičení a tak je vynikajícím nástrojem pro rychlostní trénink, a to i pro silnější hráče. Tento program zahrnuje 40.000 cvičení ...
€21,34