Combo 6 - šachová taktika a matové kombinace - ke stažení

CT-ART je vynikající kurz šachové taktiky byl více než jednou vyhlášena šachovými odborníky jako nejlepší program pro šachový trénink.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€36,08

CT-ART 4.0

Peshka kurzy - instalační průvodce / Peshka courses installation guide

Konečně byla uvolněna nová a vylepšená verze legendárního šachového programu CT-ART! Tento vynikající kurz šachové taktiky byl více než jednou vyhlášen šachovými odborníky jako nejlepší program pro šachový trénink. CT-ART je nepostradatelným tréninkovým nástrojem pro středně pokročilé hráče. Nová verze má pohodlné sportovní uživatelské rozhraní a přidává 1000 tréninkových cvičení (2200 základních cvičení a 1800 pomocných cvičení).

Zlepšete svou hru tím, že budete studovat, cvičit a řešit pečlivě vybraná cvičení v CT-ART 4.0. Jeho síla je v jednuchosti a v zaměření se na to nejdůležitější: Vaše zlepšení.

Získáte dostatek zpětné vazby a možnost sledovat svůj pokrok.

  • Prostudujte školicí materiály a otestujte své znalosti
  • Sledování vývoje v průbehu času
  • Udržujte si přehled o pokroku jiných uživatelů. Soutěžte proti svým přátelům a rodinným příslušníkům
  • Praktikujte hrou proti šachovému programu

 

 

CT-ART: Mating Combinations

CT-ART. Program pro Matové kombinace je unikátní ze dvou důvodů:

  • Vysoká kvalita zcela nového teoretického materiálu
  • Nové technologie umožnuje studovat materiál: iBook, který používá hypertextové odkazy a další okna pro pohodlné užívání a studium materiálu.

Nejzajímavější pozice si můžete prohlédnout na přidané šachovnici a hrát v šachovém programu. Kurz je připraven slavným trenérem Victorem Khenkinem a obsahuje 1200 poučných příkladů ve 14 tématech, z nichž každé ukazuje zvláštnosti používání některých kousků pro matové kombinace a 700 příkladů k vašemu řešení. Během řešení jsou zobrazovány/vyvráceny chybné tahy, jakož i další rady, které vám mohou pomoci.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Kompletní šachový kurs ke stažení

Complete Chess Course (Download) 55 šachových lekcí pro začátečníky a klubové hráče
€17,77

ŠachMat II ke stažení

Checkmates II (Download) - Tento kurz obsahuje 77.000 matů v jednom cvičení převzatých z praktických her ​​s více figurami na šachovnici. Vynikající v návaznosti na šachový program Checkmates I.
€17,77

ŠachMat I - ke stažení

Checkmates I (Download) - Tento kurz obsahuje obrovské množství cvičení a tak je vynikajícím nástrojem pro rychlostní trénink, a to i pro silnější hráče. Tento program zahrnuje 40.000 cvičení ...
€21,34