Fischer: Move by Move

Bobby Fischer je legendární šachovou postavou a mnozí ho považují za nejlepšího šachistu všech dob. Fischer byl zázračné dítě, které se později vypracovalo ve fenomenální osobnost. Během svých vrcholných let dominoval nad svými nejbližšími soupeři způsobem, který byl do té doby nevídaný. Fischer dosáhl svého cíle stát se mistrem světa poté, co v roce 1972 porazil Borise Spasského v "zápase století", epickém souboji, který více než cokoli jiného přispěl k popularizaci hry na celém světě.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč

Fischer: Move by Move

Bobby Fischer je legendární šachovou postavou a mnozí ho považují za nejlepšího šachistu všech dob. Fischer byl zázračné dítě, které se později vypracovalo ve fenomenální osobnost. Během svých vrcholných let dominoval nad svými nejbližšími soupeři způsobem, který byl do té doby nevídaný. Fischer dosáhl svého cíle stát se mistrem světa poté, co v roce 1972 porazil Borise Spasského v "zápase století", epickém souboji, který více než cokoli jiného přispěl k popularizaci hry po celém světě.

V této knize bývalý americký otevřený šampion Cyrus Lakdawala studuje své oblíbené Fischerovy partie. Lakdawala zkoumá Fischerovy proslulé schopnosti v útoku, obraně, protiútoku, využívání nerovnováhy, dynamických prvků, kumulaci výhod a hře v koncovce.

Kniha Move by Move poskytuje ideální platformu pro studium šachu. Formát Tah za tahem, který čtenáře neustále vyzývá k zodpovězení zjišťovacích otázek v průběhu celé knihy, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak zlepšit své šachové dovednosti a znalosti.

Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Datum vydání 2015
Počet stran 432
Jazyk Anglicky