Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Garry Kasparov on My Great Predecessors part 1

Boj o titul mistra světa v šachu byl svědkem mnoha titánských zápasů, které zaujaly nejen šachové nadšence, ale i širokou veřejnost. Šachovnice je nejvyšším mentálním bojištěm a samotní mistři světa jsou vrcholnými intelektuálními gladiátory. Tato velkolepá šachová kompilace tvoří základ prvního dílu definitivní historie mistrovství světa v šachu Garryho Kasparova. Garry Kasparov, který je všeobecně uznáván jako nejlepší šachista všech dob, podrobuje hru svých předchůdců důkladné analýze.
Dostupnost: 1 kusů skladem
Dodací doba cca: 3-5 dní
Výrobce: Everyman
914,00 Kč

Garry Kasparov on My Great Predecessors part 1

Boj o titul mistra světa v šachu byl svědkem mnoha titánských zápasů, které zaujaly nejen šachové nadšence, ale i širokou veřejnost. Šachovnice je nejvyšším mentálním bojištěm a samotní mistři světa jsou vrcholnými intelektuálními gladiátory.

Tato velkolepá šachová kompilace tvoří základ prvního dílu definitivní historie mistrovství světa v šachu Garryho Kasparova. Garry Kasparov, který je všeobecně uznáván jako nejlepší šachista všech dob, podrobuje hru svých předchůdců důkladné analýze.

První díl představuje hru šampionů Wilhelma Steinitze (1886-1894), Emanuela Laskera (1894-1921), Josého Capablanky (1921-1927) a Alexandra Alechina (1927-1935 a 1937-1946).

Technické údaje
Vazba Paperback
Autor Garri Kasparov
Datum vydání 2020
Počet stran 464
Produktová hesla