Šachová zahájení

Na zahájení šachové partie závisí boje ve střední hře a často ovlivní zahájení i výsledek partie. Sehrát zahájení správně není jednoduché. Je to problém především pro začátečníky. Knížka A. Suetina Šachová zahájení je proto určena především začátečníkům a mládeži. Ukazuje správnou cestu pro studium zahájení a pro volbu repertoáru. Zásady, které autor shrnuje v závěru první části, jsou nezbytným základem, důležitější než znalost mnoha konkrétních variant zahájení.
dodací lhůta : 3-5 dní
€5,29
Dostupnost: není skladem

Na zahájení šachové partie závisí boje ve střední hře a často ovlivní zahájení i výsledek partie. Sehrát zahájení správně není jednoduché. Je to problém především pro začátečníky. Knížka A. Suetina Šachová zahájení je proto určena především začátečníkům a mládeži. Ukazuje správnou cestu pro studium zahájení a pro  volbu repertoáru. Zásady, které autor shrnuje v závěru první části, jsou nezbytným základem, důležitější než znalost mnoha konkrétních variant zahájení.

Datum vydání 1975
Vydavatel Olympia Praha
Autor Alexej Suetin
Počet stran 61
Stav Dobrý, zadní strana obalu natržena a částečně slepena isolepou
Číslo vydání I. vydání
Jazyk Česky
Vazba Brožovaná

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Prvé kroky po šachovnici

Šach je jedna z nejstarších hier, vznikla pred mnohými storočiami. Zároveň je to však hra nanajvýš súčasná, získavajúca si čoraz viac prívržencov na celom svete.
€2,27