Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Šachová zahájení

Na zahájení šachové partie závisí boje ve střední hře a často ovlivní zahájení i výsledek partie. Sehrát zahájení správně není jednoduché. Je to problém především pro začátečníky. Knížka A. Suetina Šachová zahájení je proto určena především začátečníkům a mládeži. Ukazuje správnou cestu pro studium zahájení a pro volbu repertoáru. Zásady, které autor shrnuje v závěru první části, jsou nezbytným základem, důležitější než znalost mnoha konkrétních variant zahájení.
Dostupnost: Vyprodáno
Dodací doba cca: 3-5 dní
140,00 Kč

Na zahájení šachové partie závisí boje ve střední hře a často ovlivní zahájení i výsledek partie. Sehrát zahájení správně není jednoduché. Je to problém především pro začátečníky. Knížka A. Suetina Šachová zahájení je proto určena především začátečníkům a mládeži. Ukazuje správnou cestu pro studium zahájení a pro  volbu repertoáru. Zásady, které autor shrnuje v závěru první části, jsou nezbytným základem, důležitější než znalost mnoha konkrétních variant zahájení.

Technické údaje
Datum vydání 1975
Vydavatel Olympia Praha
Autor Alexej Suetin
Počet stran 61
Stav Dobrý, zadní strana obalu natržena a částečně slepena isolepou
Číslo vydání I. vydání
Jazyk Česky
Vazba Brožovaná
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Prvé kroky po šachovnici

Šach je jedna z nejstarších hier, vznikla pred mnohými storočiami. Zároveň je to však hra nanajvýš súčasná, získavajúca si čoraz viac prívržencov na celom svete.
60,00 Kč