Kompletní průvodce 3 Nc3 proti Francouzské obraně

Ve French Classical nabízí mezinárodní mistr Byron Jacobs nový pohled na klasickou variantu francouzské obrany, která je populární již téměř sto let a je obhajována takovými bojovníky, jako jsou Viktor Korčnoj a Alexandr Morozevič. Podrobně se zabývá všemi důležitými variantami se zvláštním důrazem na ty, které jsou nejvíce v módě. Moderní pohled na velmi módní francouzský Winawer, který zůstává nejostřejší variantou francouzské obrany. Vede k takovým dynamickým pozicím, v nichž má vždy navrch lépe připravený a agresivnější hráč. Přední odborník Neil McDonald srozumitelně a stručně vysvětluje strategii a taktiku tohoto vzrušujícího zahájení.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
520,00 Kč
Dostupnost: 2 je skladem

Kompletní průvodce 3 Nc3 proti Francouzské obraně

A Complete Guide to Playing 3 Nc3 Against the French Defence

Kompletní průvodce hrou 3 Nc3 proti francouzské obraně
Dvě skvělé knihy z Everyman Chess Library,
French Classical od Byrona Jacobse a
French Winawer od Neila McDonalda, spojené v jednom svazku

Ve French Classical nabízí mezinárodní mistr Byron Jacobs nový pohled na klasickou variantu francouzské obrany, která je populární již téměř sto let a je obhajována takovými bojovníky, jako jsou Viktor Korčnoj a Alexandr Morozevič.
Podrobně se zabývá všemi důležitými variantami se zvláštním důrazem na ty, které jsou nejvíce v módě.
Moderní pohled na velmi módní francouzský Winawer, který zůstává nejostřejší variantou francouzské obrany. Vede k takovým dynamickým pozicím, v nichž má vždy navrch lépe připravený a agresivnější hráč. Přední odborník Neil McDonald srozumitelně a stručně vysvětluje strategii a taktiku tohoto vzrušujícího zahájení.

Autor Neil McDonald
Autor Byron Jacobs
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky