Mating Combinations in the Opening (download)

Nejlepší způsob, jak zlepšit svou hru, je trénovat sami na vašem počítači a to při řešení problémů z praktických her. Naučte se útočit a vyhrát v zahájení: velký počet cvičení vám dá velkou šanci zvládnout každou standardní metodu útoku na krále ve vašem zvoleném zahájení a pomůže vám dostat se na vrchol ve vašich budoucích hrách. Tento kurz je určen pro klubové hráče a obsahuje více než 600 cvičení pro mat v zahájení. Všechna cvičení jsou převzata z praktických her a uspořádána podle jmen zahájení. ELO: 1500 - 2000
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: Convekta
€22,34

Mating Combinations in the Opening (download)/ Matové kombinace v zahájení ke stažení

Nejlepší způsob, jak zlepšit svou hru, je trénovat sami na vašem počítači a to při řešení problémů z praktických her. Naučte se útočit a vyhrát v zahájení: velký počet cvičení vám dá velkou šanci zvládnout každou standardní metodu útoku na krále ve vašem zvoleném zahájení a pomůže vám dostat se na vrchol ve vašich budoucích hrách.

Tento kurz je určen pro klubové hráče a obsahuje více než 600 cvičení pro mat v zahájení. Všechna cvičení jsou převzata z praktických her a uspořádána podle jmen zahájení.

ELO: 1500 - 2000
Systémové požadavky: Windows 10/8/7/Vista/XP

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Útok na Krále I - ke stažení

Attack on the King I (Download) - Tento šachový program zahrnuje 33 000 cvičení z mistrovských her. V každém cvičení budete muset najít nejlepší pokračování k útoku proti králi.
€17,77